בן סהר יתבע את מולדובה

חלוץ פורטסמות' ונבחרת ישראל מתכוון להגיע תביעה נגד ההתאחדות המולדובית, בעקבות הפציעה שלו במשחק הנבחרת במולדובה. אופ"א טוענים: "המגרש היה כשיר"

יום רביעי 22 אוקטובר 2008
אשר גולדברג
 בן סהר הצליח להחלים מהפציעה הביזארית שלו בברך במשחק הנבחרת והצטיין שלשום בניצחון קבוצת המילואים של פומפי על אסטון וילה, עם שער ובישול.

אולם בן סהר השאיר את הפרשה מאחוריו ומתכוון להגיש תביעה נגד ההתאחדות המולדובית, מאחר ולטענתו רשלנות של המולדובים גרמה לפציעה החמורה בבירכו.

כזכור בן סהר נפצע כבר בדקה ה-4 במשחק הנבחרת במולדובה בספטמבר, אחרי שנתקל בממטרה שבלטה בצידי המגרש ונחתך בצורה קשה בבירכו, מה שהצריך אותו ל-11 תפרים בברך.

אולם הסיכוי של בן סהר לזכות בתביעה אינו גבוה מאחר שאופ"א בדקה ומצאה שהמגרש במולדובה היה כשיר.

בן סהר זוכה למחמאות באתר הרישמי של קבוצתו בעקבות ההופעה המוצלחת שלו בקבוצת המילואים והוא עשוי לקבל זימון לסגל הקבוצה הבוגרת בקרוב.

סהר אמר היום לאתר הרישמי של הקבוצה: "זו היתה הזדמנות טובה לשחק 90 דקות אחרי הפציעה שהשביתה אותי למשך שבועיים. נזקקתי ל-11 תפרים בברך השמאלית שלי, אחרי התקרית שלי במולדובה אבל עבדתי קשה כדי להחלים ועכשיו אני כשיר לגמרי. זו הרגשה נפלאה להבקיע שער במדי הקבוצה ואני יעבוד קשה ומקווה לקבל זימון לקבוצה הבוגרת בקרוב".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק