שער לניצחון

ליגת האלופות, בית א': שער אחד בסטמפורד ברידג' של ג'ון טרי סייע לניצחון של צ'לסי מול רומא הצונחת. בצרפת שער עצמי של קאדו סייע לבורדו להשיג ניצחון בכורה מול קלוז'

יום רביעי 22 אוקטובר 2008
מערכת TELESPORT

מסתבר שגם כאשר מפסידים שני משחקים בליגת האלופות, זה עדיין לא סוף הסיפור והנה בורדו שבה ממעמקים ובזכות ניצחון 0:1 על קלוז' הרומנית, הצליחה להחזיר אוויר לנשימה במסגרת בית א' בליגת האלופות.

צ'לסי של סקולארי, לא הייתה במיטבה והצליחה לנצח 0:1 קטנטן בזכות ג'ון טרי, שעלה להתקפה ונגח פנימה מול רומא, שפשוט לא מתחברת בעונה הנוכחית. למרות ההפסד, הג'לארוסי עדיין בתמונת העלייה בבית הצמוד והמסקרן. 

צ'לסי - רומא 0:1

הכחולים מלונדון החלו בלחץ אדיר את המתקפה על הרומאים. בדקה ה-8 במחצית הראשונה ברידג' עלה לסייע להתקפה ושלח ללמפארד כדור מצויין שבעט מהאויר ישירות לידיו של דוני. 

צ'לסי המשיכה לחפש את השער הראשון, ולמפארד שלח פצצה בדקה ה-25 שהסתיימה רק במשקוף. 

צ'לסי המשיכה בקצב מהיר במחצית השנייה וחיפשה את שער הניצחון, כאשר נגיחה של אנלקה לא מצאה את המסגרת. 

דווקא שרומא עמדה היטב על המגרש, רבע שעה מסיום המשחק, קרן פשוטה של פרנק למפארד מאגף שמאל, הכדור נחת ישירות לראשו של ג'ון טרי, הבלם שסייע להתקפה ונגח פנימה - 0:1 לצ'לסי.

צ'לסי: צ'ך, קראבליו, למפארד, אובי מיקל, מאלודה (בלטי, 46), בוסינגווה, ברידג', דקו, קאלו (די סאנטו, 77), טרי ואנלקה (פריירה, 90).

רומא: דוני, פאנוצ'י, סיסיניו, מקסס, אקווליאני (פרוטה, 61), וויצ'יניץ', טוטי, טאדאי  (מנז, 81), דה רוסי, ריסה (טונטו, 82) ובריג'אי. 

בורדו - קלוז' 0:1

המחצית הראשונה
בבורדו לא הייתה לוהטת במיוחד, ורק בדקה ה-18 גוירקייף שלח בעיטה מהירה מחוץ לרחבה, אך הכדור ברח מהמסגרת.

במחצית השנייה בורדו המשיכה לחפש את השער הראשון ואכן מצאה. בדקה ה-56 גוירקויף הגביה מאגף ימין לרחבה כדור פשוט וקאדו מקלוז' הרחיק לשערו הוא - 0:1 לבורדו.

בתוך תוספת הזמן של המשחק יוג'ין טריקה, שחקנה לשעבר של מכבי תל אביב, צנח ברחבה ושופט המשחק החליט כי זוהי הייתה הצגה והכרטיס הצהוב השני נשרק לעברו ובעקבותיו אדום.

תמונות: רויטרס.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק