כולן בתמונה

ליגת האלופות, בית ב': אף קבוצה לא בטוחה עדיין בשלב הבא, כאשר אלופת איטליה, אינטר ניצחה בקושי 0:1 את פאמגוסטה ופנאתינייקוס נפרדה בתיקו 2:2 מול ורדר ברמן, שנושפת בעורף הקפריסאי

יום רביעי 22 אוקטובר 2008
מערכת TELESPORT
 לא הרבה האמינו, אבל הנה זה בהחלט אמיתי. במוקד בית ב', מארחת אלופת איטליה המצויינת, אינטר, את היריבה העיקרית לעלייה פאמגוסטה הקטנה מקפריסין. 

הנבחרת המקומית של האי הקטן אומנם לא הצליחה במשחקים האחרונים במסגרת מוקדמות אליפות העולם, אבל הקבוצה המקומית מפאמגוסטה מעניקה את מירב תשומת הלב וכל תושבי האי השכן יעניקו תחושה ביתית במילאנו. 

עוד משחק מרתק שיערך במסגרת בית ב', מתארחת ורדר ברמן באתונה מול פנאתינייקוס והמטרה של שתיהן היא להשיג ניצחון ראשון בליגת האלופות.

אינטר - פאמגוסטה 0:1

הנראזורי התחילו היטב את המחצית הראשונה, כאשר כדור קרן הוגבה לרחבה ומאייקון, המגן הברזילאי נגח החוצה. בדקה ה- 4 דלאס היווני שלח פגז לכיוון השער של אינטר, אבל טולדו עצר מצויין. 

בדקה ה-16, עוד התקפה קטלנית של אינטר, שהחלה אצל קמביאסו לכיוון אדריאנו, שבעט בבעיטת שפיץ ליד הקורה. מעט לפני תום המחצית פנדל ברור לזכות אינטר, בעקבות נגיעה ביד ברחבה של שחקן פאמגוסטה והשופט הווארד ווב החליט להתעלם מהאירוע. 

אם לא בפנדל אז במשחק שוטף. איברהימוביץ' זיהה את מאייקון פנוי באגף ימין, המגן הברזילאי חדר לרחבה, הגביה לאדריאנו ובמבצע דרום אמריקאי החלוץ נגח פנימה - 0:1 לאינטר. 

בפתיחת המחצית השנייה פאמגוסטה נכנסה לקצב וכמעט יצרה את השוויון, כאשר נגיחה מקרוב חמקה החוצה.

אינטר: טולדו, קורדובה, זאנטי, סטנקוביץ', איברהימוביץ', אדראינו (קרוז 83), מאייקון, קמביאסו (בורדיסו, 83), מונטרי, קייבו ומאנסיני (קווארסמה, 63). 

פאמגוסטה: באקאג', קאטסאבקיס, דובראסינוביץ' (פרוסוס, 89), סוסין (טהאר, 46), ליווקבאבסיי, סאביו, לאבן, אוקוליץ', קונסנטיניו, בארדון (צ'יצ'שווילי, 75), דלס.

פנאתייניקוס - ורדר ברמן 2:2

היוונים פתחו היטב את המחצית הראשונה, כאשר כבר בדקה הראשונה, סרייגי שלח כדור חופשי חד לרחבה, אך אף יווני לא נגע בו לשער. 

בדקה ה-19 קארגוינס מפנאתינייקוס שלח בעיטה שטוחה מסוכנת אך ואנדר הצליח לעצור את הסכנה. 

בניגוד למהלך המשחק, התקפה אולי מהבודדות של ורדר ברמן הניבה את השער הראשון. בדקה ה-29 כדור חופשי הוגבהה לרחבה ומרטזאקר בעט מקרוב פנימה - 0:1 לורדר ברמן. 

10 דקות לסיום המחצית הראשונה, היוונים באים. הגבהה מצויינת מאגף ימין, מצאה את מאנצ'יוס בתוך הרחבה בנגיחה מהסרטים, ואנדר לא הגיע והכדור חדר פנימה - 1:1 באתונה. 

דקה לפני תום המחצית, דייגו הברזילאי ניסה לבדוק את הערנות של השוער היווני, שהצליח להדוף בקושי לקרן. 

במחצית השנייה ברמן עלתה יותר להתקפה. בדקה ה-54 מאגף ימין הכדור נכנס פנימה פרודי נגח מצויין, אך השוער היווני היה במיטבו. 

היוונים החלו לשלוט במרכז השדה כדי לקבוע מהפך: בדקה ה-73 קרן מאגף שמאל לכיוון הרחבה, נגיחה ראשונה נהדפה והכדור החוזר נחת לראשו של מאנצ'יוס שזיהה את ואנדר מחוץ לשער והכדור נחת פנימה - 1:2 לפנא. 

ממש לפני תום המשחק, פנאתייניקוס הוכיחה כי האופי זה לא הצד החזק ואלמיידה שלח נגיחה פנימה לאחר בישול של אוז'יל - 2:2 באתונה.

תמונות: רויטרס.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק