גוטמן לפתע מחמיא לקנדה

בהיעדרו של דני בונדר שאושפז בגלל וירוס בבית החולים, המאמן אלי גוטמן מחמיא לפתע לעומרי קנדה, שעדיין חש פגוע וכואב. קנדה יחזור להרכב מול בני יהודה. ואליד באדיר יפתח בעמדת הבלם במקום טופוזאקוב

יום חמישי 23 אוקטובר 2008
אשר גולדברג
 עומרי קנדה יחזור בשבת להרכב הפועל ת"א, בדרבי הקטן מול בני יהודה. החזרה של קנדה להרכב היא אילוץ של המאמן אלי גוטמן, מאחר ודני בונדר, שזכה לשבחים על משחקו מול מכבי נתניה במחזור הקודם, מאושפז בבית החולים העמק בעקבות וירוס וחום גבוה. בונדר עובר סידרת טיפולים ובדיקות מקיפות. 

עומרי קנדה, שחש בימים האחרונים פגוע, מגלה יכולת טובה באימונים האחרונים. אחד מאנשי הפועל ת"א אמר היום: "לא מובנת לי הדרך של אלי גוטמן. פתאום כשהוא צריך אותו הוא מחמיא לקנדה. בשבוע האחרון גוטמן לא השמיע את קולו ולא נתן גיבוי לשחקן שהגיע במיוחד מהפועל פ"ת כדי להיות בקבוצה של גוטמן. דברים מתהפכים ורואים שקנדה פגוע מאוד מהמהלכים האחרונים".

לעמדת הבלם יחזור ביום שבת ואליד באדיר, במקומו של הבולגרי אלין טופוזאקוב, שיעבור במהלך היום צילומים כדי לאבחן את הפגיעה בשריר הירך האחורי. טופוזאקוב יחמיץ גם את המשחק בשבוע הבא מול בית"ר ירושלים.

בתוך שבועיים יחליטו בקבוצה אם להיכנס למו"מ למכירתו של דימיטאר טלקייסקי, עם מועדון בולגרי שמעוניין בשירותיו. נודע שצסק"א סופיה רוצה את השחקן כבר בחלון ההעברות הקרוב בינואר.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק