ערפל סביב עסקת בקהאם

המעבר של בקהאם מהגלאקסי למילאן כבר פורסם כעסקה כמעט סגורה. 'הסאן', מפרסם היום (חמישי) ראיון עם מאמן ל.א. שמציג את קיום העסקה בספק

יום חמישי 23 אוקטובר 2008

מזה מספר ימים מדווח בכל כלי תקשורת בעולם, אודות המעבר של קפטן לוס אנג'לס גלאקסי למילאן, אפילו בצהובונים כבר החלו בספקולציות לגבי סידורי המחייה של השחקן, אשתו ומשפחתו. כאמור, בשלב זה כבר ברור שהעסקה עדיין לא סוכמה ובוודאי לא חתומה.

ברוס ריינה, מאמן הגלאקסי, התראיין היום לצהובון 'הסאן' ואמר: "אני לא רואה איפה ל.א. גלאקסי יוצאת נשכרת מהעסקה, המעבר יפגע קשות בהכנות של הקבוצה".

ריינה הוסיף: "זה יהיה משונה בעיניי אם הקבוצה תעמיס אימונים ומשחקים על שחקן מרכזי לפני פתיחת העונה, אנחנו עובדים קשה להכין קבוצה טובה".

לעסקה המתוקשרת יש צדדים רבים הנוגעים בדבר:

רבות הסיבות בגללן רוצה בקהאם לעבור למילאן. מעבר לחשיפה והחזרה למרכז הבמה באירופה, הרצון להמשיך לשחק גם במהלך פגרת החורץ בארה"ב, יאפשר לבקהאם להשתתף במשחקי הנבחרת החסרים לו בכדי לשבור את שיא הופעות בנבחרת האנגלית.

מילאן היא המרוויחה הגדולה מהעסקה. מעבר לצד המקצועי של צירוף שחקן איכותי כמו בקהאם, ישנו הצד הכלכלי שאולי מכריע אף יותר. החשיפה לה תזכה הקבוצה בשל המעבר תהיה עצומה ובנוסף, עליה בכמות הצופים ומכירת החולצות ישלשלו כמה לירות טובות לכיסים התפוחים של המילאנזים.

המפסידה הגדולה היא כמובן לוס אנג'לס גלאקסי, קבוצתו של השחקן. אמנם ב-ל.א. יהנו מסכום כסף לא מבוטל, אך הפגיעה בהכנה המקצועית עשוי להחריב עונה שלמה, בעיקר בהתחשב בדומיננטיות של הקפטן והכוכב.

אפשר לסמוך על התקשורת העולמית ובעיקר זו הצהובה מהאי-הבריטי, שתדאג להמשיך את הספקולציות סביב הכדורגלן-סלב.
 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק