תנו לאפי זמן

נבן ספאחיה בטור מיוחד ל-TELESPORT, לאחר ההפסד של מכבי ת"א לציבונה זאגרב בפתיחת היורוליג: "ארויו שחקן נהדר, אחד השחקנים הטובים שהגיעו לאירופה"

יום חמישי 23 אוקטובר 2008
נבן ספאחיה

למרות התוצאה המאכזבת, אני לא חושב שיהיה הוגן או נכון לשפוט מאמן מכבי או את השחקנים שלה, על פי משחק אחד בלבד. מעל הכל מה שהמאמן והשחקנים צריכים עכשיו, זה שקט תעשייתי וזמן.

קרלוס ארויו הוא שחקן בהחלט נהדר, אחד השחקנים הטובים, שהגיעו אי פעם מה-NBA לאירופה. מותר לשחקן לתפוס יום חלש וחושב שמכבי עשו נכון, שהביאו את בראון ואין לי ספק שהוא יוריד ממנו את הלחץ.

 ארויו יבין שהוא לבדו לא יקח את המעמסה ויש מסביבו עוד שחקנים טובים ומוכשרים. אני בטוח שמכבי תעשה עכשיו שתי ניצחונות בית ואז האווירה מסביב לקבוצה תהיה שונה.

למכבי יש כלים לגמור במקום טוב בבית הזה, אם הם יגמרו במקום השני אחרי אולימפיאקוס, יש להם סיכוי סביר להגיע להצלבה ואולי אף למעלה מכך, אבל זה עדיין רחוק אחרי משחק אחד. 

שלאף אחד לא יהיו אשליות, כל קבוצה תתקשה מול ציבונה ב'דראז'ן פטרוביץ'", זה לא משחק כל כך קל כמו שחושבים. אני לא יודע מי זילזל בציבונה לפני המשחק, אך היה ברור שהיא תעשה חיים קשים וזה אכן היה.

עכשיו מכבי חוזרת לליגה, ניצחון ביום ראשון וניצחון במשחק היורוליג בשבוע הבא, ישנו את האווירה. אני בטוח שהקהל ביד אליהו יתמוך בשחקנים ובמאמן ובתל אביב העסק יראה אחרת לגמרי.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק