מכבי תשחרר השבוע את וויט

פרסום ראשון: הזר האמריקאי לא יתלבש למשחק מחר מול גליל/גלבוע ובימים הקרובים יקבל הודעה לחפש קבוצה. בכיר במכבי: היתה טעות לשחרר את הלפרין

שבת 25 אוקטובר 2008
שלמה חסיד

רודני וויט לא יירשם לסגל למשחק הראשון בליגה מול גליל/לגבוע ובימים הקרובים הוא יקבל הודעה ממכבי על שחרורו. במכבי הוחלט לחתוך את וויט נוכח האכזה ממנו והוא לא פצוי יותר ללבוש את המדים הצהובים אחרי שבמשחק הראשון נגד ציבונה הוא לא התלבש.

במכבי מבקשים לחסוך בעלותו הגבוהה של השחקן הנעמדת ב-800 אלף דולר, ההערכה היא שתמצא קבוצה שתשלם לו חצי מיליון ואז מכבי תממן את ההפרש ותוכל להביא סנטר אחר לקראת המשך המשחקים.

יכולתו המזהירה של יותם הלפרין במדי אולימפיאקוס במשחק הראשון ביורוליג, כמו גם העובדה שמכבי חסרה כרגע רכז טבעי, דבר שבלט מאוד במשחק מול ציבונה, גרמה לאנשים במערכת של מכבי ת"א להגדיר כטעות את שחרורו של הלפרין לאולימפיאקוס.

בכיר במכבי אמר ל-telesport: "לדעתי לא היה צריך לשחרר את יותם, הוא חסר למכבי. היה לו חוזה לעוד עונה והיה צריך להגיד לו - אדוני, אתה נשאר פה עד סוף החוזה שלך. הלפרין הוא שחקן יוצא מהכלל שייתן עונה מצויינת ביוון. לנו מצד שני הוא יחסר גם בליגה הארופאית אבל בעיקר בליגה הישראלית, שם חשיבותו רבה מאוד בגלל החוק הרוסי".

הלפרין עצמו אמר ל-telesport: "אני מאחל למכבי בהצלחה חוץ מבמשחקים נגד אולימפיאקוס. מכבי הביאה שחקנים טובים, ייקח לה זמן עד שתתחבר אבל בסוף היא תהיה קבוצה מצויינת. אני ממשיך לעשות את שלי ולעבוד קשה. אני רוצה להצליח".

צילום באדיבות מכבי-פאנס.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק