בלתי מנוצחת

אחרי שבעה מחזורים, מכבי נתניה עדיין ללא הפסד גם בתום משחק החוץ מול העולה הטרייה, שטרם רשמה ניצחון בליגת העל. ה- 1:2 על הכח העניק לחניכיו של לותר מתיאוס את ראשות הטבלה, לפחות באופן זמני

שבת 25 אוקטובר 2008
מערכת TELESPORT

הכח עמידר רמת גן נכנעה הערב (שבת) למכבי נתניה בתוצאה 2:1 במשחק אשר פתח את משחקי המחזור השביעי בליגת העל. מכבי נתניה נותרה בלתי מנוצחת גם בתום המחזור ואף כבשה את פסגת הטבלה, לפחות עד משחקה של מכבי חיפה ביום שני מול מכבי ת"א. הכח ר"ג תיאלץ לחפש את ניצחון הבכורה שלה במחזור הבא.

מהלך המשחק:

ההזדמנות הראשונה במשחק הגיעה בדקה ה-14, כשאלמוג כהן קיבל מסירת רוחב מקלמי סבן ומכ-16 מטרים שלח כדור שבאדג'י לא התקשה מולו. 3 דקות לאחר מכן, עידן וייצמן שיגר כדור חופשי מכ-30 מטרים למסגרת, אך שטראובר היה דרוך והדף את הכדור. 

בדקה ה-45, איב ג'ידה ניצל טעות קשה בהגנת נתניה ונותר מול שער ריק, אבל מכ-12 מטרים הצליח למצוא רק את הקורה. לאחר ההחמצה המדהימה, ירדו הקבוצות להפסקה כשעל לוח התוצאות עדיין 0:0. בחדר ההלבשה, החליפה נתניה את מדיה עקב דמיון למדים של הכח.

בדקה ה-54, דניאל אומברטו העלה את מכבי נתניה ל- 0:1. שלו מנשה הרים כדור חופשי לרחבה, אומברטו התרומם גבוה מעל כולם ונגח את הכדור לרשת. הברזילאי, שרשם שער בכורה, העניק לקבוצתו יתרון חשוב ואת ראשות הטבלה לפחות עד יום שני.

בדקה ה-73, לותר מתיאוס דרש כדור עונשין מ-11 מטרים לזכות קבוצתו, אחרי ספק נגיעת יד של אביב חדד ברחבה. 9 דקות לאחר מכן, שער של עומר רפס נפסל בעקבות הרמת דגל מוצדקת של הקוון לנבדל.

בדקה ה-88, הכשלה של רוברטו באדג'י ברחבה הובילה לכדור עונשין לזכותה של נתניה. רביד גזל דייק והעלה את נתניה ל- 0:2. 2 דקות לאחר מכן, גל לוי צימק ל- 1:2, המתיק במעט את הגלולה המרה וחתם את תוצאת המשחק.

הרכב הכח ר"ג: רוברטו באג'י, אביב חדד, איתן טיבי, בני חדד, עידן ויצמן, קן ג'מה (ברק בדש 60'), דידי אונגר, מייקל טאקורה, עומר רפס, איב ג'ידה (חיים פונטרמלי 46') וקרלוס סבליוס (גל לוי 46').

הרכב מכבי נתניה: לירן שטראובר, אוראל דגני (רביד גזל 68'), זאב חיימוביץ', לואיס מרין, דדי בן דיין, ביבאן פרנסמן, אלמוג כהן, דניאל אומברטו, קלמי סבן, שלו מנשה (טל מעבי 83') ואלנתן סלמי (איתי שכטר 65').

שופט המשחק: שי שטרית.
איצטדיון 'וינטר', רמת גן.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק