נשק קטלני. ריאל הושפלה באנפילד

ריאל שוב מודחת בשמינית הגמר אחרי שליברפול דרסה את הבלנקוס 0:4. צמד של ג'רארד, אחד של טורס ולקינוח, דוסנה סגר חמישיה בסיכום הכללי בערב ענק של האדומים באנפילד

יום שלישי 10 מרץ 2009
מערכת TELESPORT
האנגלים אירחו את הבלנקוס עם יתרון חוץ, אחרי ה-1:0 של יוסי בניון במשחק הראשון. ריאל לא צלחה את שלב ליגת האלופות כבר 4 שנים וניסתה לכבוש במהרה כדי לבטל את יתרון שער החוץ של ליברפול, אך תכניות לחוד ומציאות לחוד: בסיום ניצחון ענק, 0:4 לליברפול על ריאל מדריד.

רפא בניטז, שהצהיר השבוע שקבוצתו אינה זוכה לקרדיט הראוי בליגת האלופות, חסר הערב את̠מכריע המשחק הראשון, יוסי בניון, שפצוע ולא עבר מבחן כשירות טרם היציאה למדריד. ההולנדי, ראיין באבל, פתח בחוד האנגלי במקומו של בניון. החדשות הטובות מצד האדומים מגיעות מגזרת פרננדו טורס שכשיר למשחק ופתח בהרכב.

ליברפול: ריינה, ארבלואה, קארגר, סקרטל, אוורליו, אלונסו (לוקאס 60'), מסצ'רנו, ג'רארד (ספירינג 76'), באבל, קאוט, פרננדו טורס (דוסנה 84').

ריאל: קאסיאס, פפה, קנבארו (ואן דר וארט 64'), ראמוס, היינצה, גאגו (גוטי 77'), דיארה, שניידר, אריאן רובן (מרסלו 46'), ראול, גונזאלו היגוואין.

מחצית ראשונה:

ליברפול פתחה בסערה ומן הדקה הראשונה לחצה על ריאל שנראתה מפוחדת ורק בזכות קסיאס ירדה למחצית בפיגור 2 שערים בלבד. ההזדמנות הראשונה של המשחק הגיעה בדקה ה-ȵ: כדור מצוין של ג'רארד מצא את טורס שעם העקב, שיחרר עצמו ומול קאסיאס בעט חזקה כדור שנהדף לקרן. כדור הקרן הגיעה למסצ'ראנו ששלח טיל נוסף לשערו של קאסיאס, שהדף שוב.

דקה 15: קאוט ניצל טעות גסה של פפה והעביר כדור לטורס שלא התבלבל מול קסיאס, והרים את אנפילד באויר, 0:1 לליברפול, 0:2 בסיכום שני המשחקים.דקה 23: סקרטל נגח כדור חזק לפינה של קאסיאס ששוב הדף והצۙל את ריאל. דקה אח"כ, פרננדו טורס סיבסב את היינצה באגף ושלח כדור ענק לג'רארד שבעט תוך כדי גליץ', ושוב, קסיאס הדף.

דקה 28: כדור שפגע בכתפו של היינצה נראה לשופט כנגיעת יד ברחבה, גם המחאות של שחקני ריאל לא עזרו וג'רארד הפציץ את הפינה הימנית, גם קסיאס לא יכל להושיע, 0:2 מדהים לאדומים.

ליברפול יורדת למחצית ביתרון 0:2 בלבד, זאת בזכות משחק מצוין של איקר קסיאס שמנע תבוסה כבר אחרי 45 דקות.

מחצית שנייה:

כבߨ בדקה הראשונה של המחצית, באבל פרץ משמאל והעביר כדור נהדר לג'רארד ששלח טיל בנגיעה לפינה עשה 0:3 חלומי לליברפול. ריאל התחילה להחזיק יותר בכדור, אך בדקה ה-54 הגיעה מתפרצת של ליברפול שהסתיימה בבעיטה של ג'רארד שנהדפה על ידי השוער הספרדי. ȼbr/>


ההזדמנות המשמעותית הראשונה של ריאל במשחק, הגיעה רק בדקה ה-57, אך כדור רוחב של סרחיו ראמוס נהדף על ידי קאראגר שסיכל ניסיוߟ של הבלנקוס לצמק את התוצאה. טורס היה קרוב לשני שלו ולרביעי של האדומים בדקה ה-81, אך הכדור שלו נהדף בגופו של פפה וקסיאס הדף מהפינה לקרן.

בדקה ה-88 הגיע הרביעי של ליברפול, שחותם ניצחון ענק על ריאל. מתפרצת נהדרת בנגיעה של האדומים הסתיימה בכדור נ۔דר של מסצ'רנו שמצא את דוסנה ששלח בנגיעה לרשת, 0:4 ענק לליברפול, ריאל מפורקת לחלוטין.

בסיום, תצוגה וניצחון ענק, 0:4 לליברפול על ריאל מדריד, שמושפלת והולכת הביתה, שוב בשלב שמינית הגמר.

תמונות: Gettyimages

תגובות