הצהוב שחור מביא ניצחונות

לירן שטראובר מייחס, בין היתר, את הניצחון 1:2 על הכח ר"ג לצבע המדים של קבוצתו, שהחולפו במחצית המשחק. מתיאוס: "הגענו למשחק בלי חלוצים" .דודו דהאן: "לא שיחקנו טוב, אבל גם אנחנו לא מרימים ולא נרים ידיים"

שבת 25 אוקטובר 2008
שלמה חסיד

מכבי נתניה גברה הערב (שבת) על הכח עמידר רמת גן בתוצאה 1:2, וכבשה, לפחות זמנית, את המקום הראשון בליגת העל.

המאמן המנצח, לותר מתיאוס, סיכם: "היה משחק טוב שלנו. הגענו אליו בלי חלוצים בגלל הפציעות והצלחנו בכל זאת להבקיע צמד. מקומנו הוא בצמרת והיה חשוב להישאר בצמרת, במיוחד אחרי התיקו מול הפועל תל אביב. היה קשה לשחק מול קבוצה שמאורגנת טוב".

שוערה של נתניה, לירן שטראובר, אמר בסיום: "קשה מאוד להכנס פה למשחק. אני לא יודע איך מאשרים מגרש כזה למשחק כדורגל. בלתי אפשרי לשחק פה. השחקנים מאבדים מהביטחון כשהפסים לא מגיעים". 

"במחצית לותר הסביר לנו מה הוא רוצה מאיתנו. הוא ביקש שנעיז ונתקוף יותר. גם החלפנו את צבעי החולצה כי זה היה בלתי אפשרי לראות משהו. כנראה שהצהוב שחור מביא לנו את הניצחונות. עשינו את העבודה שלנו עכשיו, ואנחנו מתכוננים למשחק הבא".

מאמן הכח ר"ג, דודו דהאן סיכם: "הגענו למצבים שלנו ולא כבשנו. לא שיחקנו טוב, אבל גם היריב לא היטיב לשחק. ספגנו שער ממצב נייח ואז המשחק נכנס למצב של חתול ועכבר. רדפנו אחריהם, והמזל הלך עם הגדולים היום". 

"אנחנו לא מרימים ולא נרים ידיים. ניאבק בכל משחק, בכל דקה. נשחק טוב יותר ממה ששיחקנו היום, ונישאר בליגה בגאווה. להפסד היום אין תירוצים. נבדוק למה זה קרה ונתקן. אני לוקח את האחריות עליי, אני בניתי את הקבוצה ואני מרוצה מאוד מאיך שהיא מתאמנת ומשחקת. עוד יגיעו ימים טובים".

לצפייה בוידאו לחצו PLAY מתחת לתמונות.

צילום ועריכה: אביחי קרבצ'ק.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק