צריך להוציא העגלה מהבוץ

ליגת העל: ברק יצחקי, שכבש צמד בניצחון מול אשדוד, יודע שצריך לעבוד קשה בהמשך העונה: "אני מוכן להקריב הרבה לקהל שלנו". מזרחי: "הוצאנו את בית"ר מהמשבר"

שבת 25 אוקטובר 2008
אשר גולדברג
בית"ר ירושלם השיגה את ניצחונה השני בלבד העונה 1:2 בעיר הנמל מול מועדון ספורט אשדוד, למרות זאת הביטחון אצל השחקנים עדיין לא בשיא.

כובש צמד השערים, ברק יצחקי: "אני מקווה מאוד שנמשיך ככה. העיקר זה לצבור ביטחון, וניצא לדרך חדשה. חלק מהמשחק, קיבלתי מכה בראש, זה קורה, נשים קרח ונלחץ כל הלילה. אני מוכן להקריב מעצמי הרבה כדי לנצח את הפועל תל אביב. בשביל הקהל אני מוכן להקריב הרבה מאד. 

"זה קורה שמאבדים ביטחון גם לקבוצות טובות יותר, זה קרה לנו גם מפתיחת העונה. זה כמו כדור שלג שהתגלגל, המטרה כעת היא לצאת מהמצב שאנחנו נמצאים בו. זה הזמן להוציא את העגלה מהבוץ". 

מאמן בית"ר ירושלים, ראובן עטר: "מבחינת הנקודות כן, מלבד הפתיחה הטובה, אחר כך היה קצת חוסר ביטחון שזה בלט אצל השחקנים. זה הוביל לאיבוד כדורים, גם לאחר השער השני לא גרם לשחקנים לקבל את הביטחון שצריך, אבל בסך הכל זה מאד חשוב. השחקנים הם מנוסים,אבל גם הם בני אדם שנקלעים לחוסר ביטחון לפעמים. דרך ניצחונות זה הכי קל".

"אני שמח מאוד שניצחנו. אשדוד שלטו במרכז השדה, השחקנים שלנו יודעים לעבוד, אבל שיש חוסר ביטחון זה פוגע במעבר בין הראש לרגליים. שיגיעו הניצחונות אתם תראו שינוי חד."

המאמן המפסיד, יוסי מזרחי אמר בסיום: "אנחנו הוצאנו אותם מהמשבר, עשינו שגיאות חמורות בהגנה, שעושים שגיאות כאלו קשה לחזור מול קבוצה ברמה של בית"ר. הגענו למצבים שלנו, לא דייקנו במסירה האחרונה. 

"צריך לחשוב איך מתקנים את הדברים, לשנות שיטת משחק, אולי שחקנים. נראה מה יותר מתאים, כי אנחנו זקוקים לנקודות". לגבי מקרייב התייחס מזרחי: "הוא חלוץ טוב מאד, שנקלע לתקופה קשה מאד, והרבה מאד באשמתי. הוא לא עשה הכנה חודש וחצי, זה פגע בו כי הוא לא בכושר מספיק טוב. נעשה הכל כדי להחזיר אותו לכושר".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק