רוצים רק להישאר בליגה

רק לפני כמה חודשים רשמה הפועל חולון היסטוריה, אחרי שלקחה ממכבי ת"א את תואר האליפות, ונכון להיום, אוהדי הקבוצה לא ממש מאמינים בה. פגשנו אותם עם מי ששר את שיר האליפות, תמיר גל

יום שני 27 אוקטובר 2008
אורית מרום

הפועל חולון, אלופת המדינה בכדורסל, פותחת ביום שני את העונה באופן רשמי, כאשר תתארח בבני השרון אצל הקבוצה המקומית. רק לפני מספר חודשים היו אוהדיה של חולון בעננים, אחרי שחגגו את האליפות ההיסטורית הראשונה שלהם בגן פרס בחולון.

נכון להיום, הקבוצה של חולון נראית הרבה פחות זוהרת. הכוכבים הגדולים שהצעידו את הקבוצה להישגים עזבו אותה, ובמקומם לא הגיעו תחליפים ראויים לקבוצה שרוצה לרוץ חזק בצמרת.

הנמרים של חולון ככל הנראה לא יקטפו את התואר השנה, אך האוהדים של הקבוצה עדיין מתמוגגים מהזכייה הבלתי נשכחת בצלחת האליפות שנצבעה בסגול כהה.

ראשי חוג האוהדים של חולון נפגשו בבית הזמר, תמיר גל, והציגו באופן רשמי את שיר האליפות של הקבוצה אותו כתב הזמר, שמלווה את הקבוצה עוד מהימים שהייתה בליגה השנייה. למרות החגיגות של שיר האליפות, האוהדים של חולוניה יודעים כי השנה זאת תהיה אופרה אחרת לחלוטין. 

ראש חוג האוהדים של חולון, ויקטור תשובה התייחס לעונה הממשמשת ובאה לטובה: "כרגע הקבוצה במצב כספי לא טוב, אל אנו נתמודד עם זה, נכון לרגע זה כל אוהדי חולון יודעים שאנחנו מועמדים בטוחים לירידה". האוהד המסור של חולון הוסיף: "אם הייתי יודע שנגיע למצב של לרדת ליגה, הייתי מוותר על האליפות".

האוהדים לא שוכחים את מיקי דורסמן, שהשקיע מכיסו 3.5 מיליון דולרים בעונה החולפת: "מיקי הוא לא כספומט. זו זכותו לא להיות איתנו היום. אף אחד לא עזר לו, לא ספונסרים ולא ראש העיר".

לצפייה באירוע לחצו PLAY מתחת לתמונה.

צילום ועריכה: אביחי קרבצ'ק

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק