אחד המשחקים המוזרים

ליגת העל: רן בן שמעון היה מאוכזב בסיום ההפסד 3:2 למכבי חיפה: "נחפש המשכיות, עד שנמצא את הדבר הנכון". לוי: "הקהל נהנה. תמיד יש מה לשפר"

יום שני 27 אוקטובר 2008
אשר גולדברג
מחצית שנייה מעולה תרמה לאחד המשחקים הטובים שנראו בליגת העל מזה שנים, לאחר ניצחון 2:3 של מכבי חיפה על מכבי תל אביב. 
 
אלישע לוי, המאמן המנצח אמר בסיום: "אני חושב שכל משחק שאנחנו משחקים יותר טוב, תמיד יש מה לשפר, אנחנו משחקים כדורגל חיובי כדי לנצח. מכבי באו לשחק התקפי ואני שמח, זה הכדורגל שהקהל אוהב. היינו שותפים למשחק טוב.

"הייתה לנו הזדמנות להביט היום על מגרש מלא, הקהל שלנו היה בטירוף. נתנו תצוגה טובה, חזינו במשחק כדורגל טוב, שתי קבוצות התקפיות, ההתחלה הייתה שלנו. חצי שני התחלנו מצויין, שערים יפיפיים, ברור היה שהמשחק נראה גמור, אבל הסערה הייתה לרעתנו ומכבי ת"א חזרו למשחק. כמו שקורה, מתח עד הסוף, אני שמח ששיחקנו כדורגל טוב ולקחנו את הנק'".

רן בן שמעון, שבהחלט היה מאוכזב בסיום: "בהחלט זה לא מספק אותנו, זה היה משחק אחד המוזרים שראיתי, שראינו שאנחנו לא במשחק נתנו גולים, ברמה הזאת בלתי אפשרי לקבל גולים כבר. 

"בסך הכל, יכלנו לחזור למשחק, היינו צריכים לרוץ קדימה ולא עשינו זאת ונמשיך הלאה. אני חושב שזה קשור למשחק נכון, ממשיכים לחפש המשכיות. עד שנמצא את הדבר הנכון".

"הגענו מבחינתי לחיפה עם 6 מצבים. נגד חיפה במשחק חוץ, זה מספק וטוב. נתנו גם גול, אסור לנו לספוג את הגולים שספגנו, לא מתאימים לרמה. אני מאוכזב מאד, כואב לי על האוהדים המדהימים שהגיעו לכאן. צריך להיות כאן קבוצה הרבה יותר טובה ממה שנראה כאן, צריך לעשות שינוי ולהמשיך הלאה". - סיכם המאמן התל אביבי.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק