מנווט בלי מצפן

ערב פתיחת העונה המריא רן בן שמעון למוסקבה שם פגש את אלכס שניידר. הבעלים נתן לבן שמעון יד חופשית והמאמן בנה קבוצה בצלמו ובדמותו. אשר גולדברג מסכם כישלון צהוב בקרית שלום

יום שלישי 28 אוקטובר 2008
אשר גולדברג

 בעסקיו הפרטיים חובקי העולם ספק אם אלכס שניידר ושותפו אדוארד שיפרין, היו נותנים לרוב שחקני מכבי ת"א להיות מועסקים במפעליהם. רובם היו מקבלים בעיטת וולה למשרד התעסוקה.
אפשר ששניידר שוקל את דרכי הפעולה וייתן עוד הזדמנות למאמן רן בן שמעון ובועטיו. גורמים בקבוצה הצהובה רומזים שרוחו של רוני לוי מרחפת מעל המכלאה בקרית שלום.

החץ חייב להיות מכוון לעברו של רן בן שמעון שלבטח היה קוטף מחמאות ושבחים במידה ומכבי ת"א היתה דומה לקבוצה אמיתית הראויה למאות אלפי אוהדיה. מי שצריך לתת פקודת שינוי הוא אך ורק אלכסנדר שניידר. נכון לעכשיו אין לאביב בושינסקי, עוזי שעיה ואבי נמני שום אמירה לביצוע מבלי ששנידר יוביל מהלך.

בקיץ המריא רב"ש למוסקבה לצפות בגמר ליגת האלופות בין צ'לסי למנצ'סטר יונייטד. רב"ש הגיע לפגישה עם שניידר והרשים את הבוס. רב"ש רהוט ואינטליגנטי, דיבר מקצועית במהירות ובהתלהבות. אלכס שניידר הנהן בראשו, השתעל קצרות וקיבל את התורה שבעל פה שמכר לו המאמן.

רב"ש קיבל את הסמכות המקצועית המלאה, כי אלכס שנייד ביקש להיות שותף לניהול אחר ואנושי בממלכה הצהובה.

להלן חלק מהאמירות, דרישות וקביעת העובדות של רן בן שמעון:
1. שפונגין ושטרית יהיו המגינים. אני מכיר אותם מהנוער, הם הבחירה הראשונה והמוחלטת שלי...
2. יבריץ' יהיה השוער של מכבי ת"א. להפסיק את הנסיונות להביא את לירן שטראובר...
3. איגור טומאסיץ', ששכרו לחודש הוא 38,000$ נטו הוא הבלם שישדרג את ההגנה. הכל יתרכז סביבו של טומאסיץ', אשר יעשה את האחרים טובים יותר.
4. 2 וחצי מיליון יורו עבור מאור בוזגלו זה הכסף שהילד שווה. אין בכדורגל הישראלי שחקן כמוהו. ממש יוסי בניון השני.
5. איליה יבוריאן ימשיך להיות הכובש הגדול בליגת העל. כמות הכיבושים תעלה משמעותית.
6. צריך לעשות כל מאמץ להביא את דולי ג'ונסון.
7. ההמשך כבר היה בתוך ההרצאה המקצועית. האישור לרן בן שמעון לעשות מכבי תל אביב בדמותו לצלמו אושרה.
8. בושינסקי, שעיה ונמני הנידו ראש מלמעלה למטה, שהפירוש הוא- כן המפקד.
כבר במשחקי הידידות בהולנד ראו מביני דבר שהאימפריה הצהובה צוללת. יותר ממחצית מהשחקנים אינם ראוים לקבל את החולצה הצהובה ובטח שלא ללבוש אותה על גופם.

שחקן עבר במכבי ת"א אמר בסיום המשחק בקרית אליעזר: "איזו בושה. החולצות של הדאבל מ 1996 עם קשטן, שאותן לבשו נמני, דריקס, שלח, אובארוב, זוהר, קלינגר וברומר הן על גופם של שחקנים שרובם צריכים לשחק בליגה הלאומית. אין ספק שיש אשם ואשמים ובכדורגל צריך לשנות".

נכון לעכשיו, מכבי ת"א מפליגה במים סוערים בלי כיוון. יכול להיות שיהיה אי פעם שינוי, אבל למרות האימונים והתרגולים המוגדרים כטובים, רב"ש הוא קפטן הספינה הצהובה, מנווט בלי מצפן מאז הפגישה במוסקבה, הקרה והגשומה.
 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק