סמכויות שינוי נרחבות לבושינסקי

אלכס שנייידר, אינו מרוצה ולא יוביל אישית זעזוע, המיליארדר העביר סמכויות לשינוי במכבי ת"א ליו"ר אביב בושינסקי ומנכ"ל עוזי שעייה, שיתמודדו עם השינויים המקצועיים לאורך ולרוחב

יום רביעי 29 אוקטובר 2008
אשר גולדברג
 הבעלים של מכבי ת"א, אלכס שניידר אינו מתכוון ממקום מושבו בקנדה לנהל את מכבי ת"א. המיליארדר הבהיר כי הממונים שלו, אביב בושינסקי, עוזי שעייה ואבי נימני, הם אלו שצריכים להחליט על כל שינוי שיתבקש בצוות המקצועי או בקרב השחקנים.

שניידר הודיע, שבושינסקי יכול להחליט בכל זמן נתון על כל מהלך ואינו זקוק לאישור המיוחד שלו. במכבי ת"א ימתינו למשחק בשבת נגד הפועל קרית שמונה, ולפי התוצאה יחליטו אם זעזוע מתחייב. בכיר במכבי ת"א אמר: "אנחנו מקווים שההיסטוריה תהיה שונה, הפועל קרית שמונה שבגללה בן שמעון הגיע למכבי ת"א לא תגרום לכך שהוא יעזוב".

מוקדם יותר שניידר שידר עסקים כרגיל

אין לקחת היום שום גורם במכבי ת"א, כולל אלכס שניידר שמסוגל לקחת אחריות למהלך כל שהוא להביא שינוי לקבוצה.

הבעלים אלכס שניידר לא ביקש אתמול שום הסבר למשחק בחיפה וגם לו ברור שכל אמירה של המאמן או של מי מההנהלה היא סתם בילבולי שכל, שאין אחריה שום דבר מיושב דעת.

שניידר כבר סימן איקס על העונה הנוכחית, מבחינתו צריך לסיים אותה בשקט וסדר בלי זעזועים נכון לעכשיו.

בשבועות האחרונים במה שנקרא "חדרי חדרים" מועלה שמו של אברהם גרנט שיקבל פנייה  אישית מאלכס שניידר להגיע למכבי ת"א. לא ברור אם גרנט יהיה מוכן לרדת מהאולימפוס של צ'לסי לכדורגל הישראלי. "שווה לנסות את גרנט". אמר מקורב לבעלים אלכס שניידר.

שניידר, שבקיץ רצה על פי יועציו להביא מאמן זר למכבי, יבדוק שוב את הנושא במהלך השבועות הקרובים.

בינתיים קיימת כבר החלטה מקצועית שהחל מהשבת במשחק מול הפועל ק"ש, יתחיל לרוץ הרכב שישחק לפחות חמישה משחקים ביחד. השינוי יהיה בהצבתם של איגור טומאסיץ' ואבי יחיאל כבלמים והורדתו של הקפטן מושיקו מישאלוב לספסל.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק