נא לא לחרטט

החובה של אלי גוטמן, היכולת של מאור בוזגלו, הטעות של מכבי חיפה,!התהייה לגבי בני סכנין והעצבים על יעל שחרור. קובי סגל, שחקן עבר בטור מיוחד

יום ראשון 15 מרץ 2009
מערכת TELESPORT
1. שלום מאמן הפועל תל אביב אלי גוטמן: כל נושא סמואל יבואה הוא  ביזיון. מאז ומעולם אנו רגילים לסיפורים מאפריקה. לא נראה לי שמר פרגסון ישלח את רונאלדו לפורטוגל (הקרובה), יומיים לפני משחק עם ליברפול. הרי אנו מחכים כל העונה לזכייה באליפות, אז למה בהפועל היקרה הזלזול הנ"ל? הרי בלי שעריו של יבואה, אנחנו מתחת למכבי ת"א. אין לכם ברירה, תביאו אליפות מר גוטמן.

2. שלום גם למאור בוזגלו: מה לא נכתב ӕנאמר על הילד והתשובות השערים והבישולים. כל הכבוד ילד ורק חבל שאין למכבי עוד כמה כמוך, כדי שיוכלו לגרום קצת נחת לקהל וגם להעביר למנג'ר הצעיר אבי נמני, שבוע נוסף שנתן חמצן לצהובים.

3. שלום לאיזי שרצקי: אתם חיים באיזי קרית שמונהĬ אולי אחרי עונת שיא, קבוצה ששנים הייתה בטווח תותחי החיזבאללה בצפון, מקבלת עכשיו קטיושות בכל אזורי הארץ. אז איזי תאיר את החבר'ה לפני שאני מאבד אתכם. שלך הפטריוט...

4. שלום לאלוף העולם לותר מתיאוס: אתה שחקן עבר ענק. מאמן? למה א۪ה עושה לנו את זה? מגיע קצת יותר טוב לקהל הנתניתי. בשביל מקום שני, יש לנו את ראובן עטר. מצפים ממך, רוצים ממך, דורשים ממך, פליז!!! קצת כדורגל.

5. שלום עצבני לאבו סלח: תעשה טובה, דבר עם מאזן. לא זוכר שבתקופה כל כך קצרה, התחלפו שۜושה מאמנים בסכנין. זה מתכון בטוח לירידה. 

6.שלום בהצדעה, לגברת  אלונה ברקת: אחרי שנה לא קלה והשקעה עוד יותר כבדה, את בדרך הנכונה. למרות הלחץ האדיר שהופעל עלייך לפטר את גיא לוי (בחירה מצוינת ומיוחדת), נשארת בדרכך ותבואי על שכרך. הקהל הרביעי בגודלו בארץ, ראוי להיות לבמה המרכזית והחברה מתגעגעים.

7. שלום עם תקווה  איציק קורנפיין: אתה הילד עם האצבע על החור בשכר. יש לי תחושה שאם אתה משאיר את האצבע על החור עד לסוף העונה וראובן&nbɳp;עטר שדואג למלא את הנזילות בבקבוקים, אתם מביאים תואר שלישי ברציפות.

8. מה שלומך, יעקב שחר: בנאדו, באדיר, חרזי: לא נס כוחם. כל אחד סוחב את קבוצתו, לצמרת הגבוהה. ולחשוב שהם יכלו לשחק עד היום ביחד במכבי חיפה. הבה נלמӓ ממלדיני, אינזאגי, גיגס, סקולס, הסמלים שהם שילוב מנצח. חבל שמכבי חיפה איבדה שחקנים גדולים ותארים בטוחים בשנים האחרונות. מקווה שזו טעות שתתוקן בעתיד, מר שחר.

9.שלום מיוחד לשדרת הקווים  יעל שחרור : גבȧ יעל שחרור ספרי את האמת בשידור לקהל הצופים. ג'קריזה היה צריך לקבל אדום אחרי הצהוב שקיבל במגרש, הוא יצא ובעט את הכדור שמונחח ליד השופט השלישי. את לא מספרת לנו את זה. לא מספרת  לעודד מכנס ולשרון ניסים, את מה שראית. בשביל זה את שם. זאת עבודתך וחובתך. הפӕעל פ"ת הייתה אמורה להישאר בעשרה שחקנים בדקה ה-14, אנא רק אמת והכל יסתדר.

שלום ולהתראות.

קובי סגל הוא שחקן עבר בכדורגל הישראלי וסוכן שחקנים בהווה









תגובות

טלספורט בפייסבוק