הלוואי שתהיו במונדיאל

נשיא פיפ"א ספ בלאטר הניח את אבן הפינה לבית הנבחרות: "עבורי זה יהיה הישג נפלא אם הנבחרת הלאומית שלכם תהיה בגביע העולם בדרום אפריקה. אני לא מבין את הטענות על כך שישראל 16 בעולם"

יום שלישי 28 אוקטובר 2008
מערכת TELESPORT
 נשיא פיפ"א, ספ בלאטר, היה היום אורחה של ההתאחדות לכדורגל בישראל, והניח את אבן הפינה לקומפלקס בית הנבחרות של הכדורגל הישראלי בשפיים.

בנאומו לפני הנחת אבן הפינה אמר בלאטר: "אני שמח להיות אורח של ההתאחדות לכדורגל בישראל ולהניח את אבו הפינה לקומפלקס העתיד של פעילות הכדורגל בישראל. אני רוצה לברך את ההתאחדות בישראל על ההקשעה שלהם למען קידום הכדורגל בישראל. עבורי זה יהיה הישג נפלא אם הנבחרת הלאומית שלכם תהיה בגביע העולם בדרום אפריקה".

בלאטר נשאל על העובדה שישראל מדורגת במקום ה-16 בעולם: "אני לא מבין על מה הטענות. זו השיטה הטובה ביותר והיא דומה לשיטת דירוג ה-ATP".

יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון, ברך את נשיא פיפ"א על תרומתו לכדורגל הישראלי והוסיף: "כולנו ראינו לנגד עינינו את עתידו של הכדורגל הישראלי, והבנו יחדיו שלצורך קידום שחקני הנבחרות הצעירות החל מגילאי הילדים, יש צורך בהשקעה. ההשקעה באה לידי ביטוי בהקמת בית הנבחרות, ואני בטוח שהשקעה שכזו תניב תוצאות שיקדמו את הכדורגל הישראלי".

חזון בית הנבחרות שמוקם ע"י ההתאחדות לכדורגל בישראל, קורם עור וגידים בעזרת פיפ"א, אופ"א, המועצה להסדר ההימורים בספורט ומלון שפיים.

קומפלקס האימונים יכלול שני מגרשים, האחד רגיל והשני סינטטי, ומתקנים אשר בהם יתאמנו הכדורגלנים, ילמדו את רזי ויסודות המשחק, יקבלו תזונה נכונה, טיפולים רפואיים, ויזכו למתקנים מתקדמים אשר יאפשרו התפתחות נכונה של הכדורגלן הישראלי הצעיר.

צילום: אתר ההתאחדות לכדורגל

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק