נחתם ההסכם עם המועצה

לאחר החתימה הרשמית על ההסכם בין ההתאחדות לכדורגל למועצת ההימורים, הוצג הלוגו החדש של ליגת טוטו והושמע המנון הליגה. אבי לוזון: "להתאחדות לכדורגל יש מטרה אחת - להזרים עוד כסף לטובת הכדורגל"

יום רביעי 29 אוקטובר 2008
מערכת TELESPORT

ההתאחדות לכדורגל בישראל והמועצה להסדר ההימורים בספורט קיימו היום (רביעי) טקס מיוחד במשרדי ההתאחדות לכדורגל לציון חתימת ההסכם ביניהן. 

 בטקס החתימה השתתפו יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון, מנכ"ל המועצה להסדר ההימורים בספורט, עופר פרי, וסמנכ"ל ההתאחדות לכדורגל, עו"ד רתם קמר.

לאחר החתימה הרשמית על ההסכם, הוצג הלוגו החדש של ליגת טוטו והושמע המנון הליגה. לטקס הגיעו קפטנים מקבוצות ליגת טוטו: אריק בנאדו, לירן שטראובר, אוהד כהן, גיא צרפתי, שביט אלימלך, ברק בדש, מאיר כהן, הרוויה קובאצ'ביץ' ואדיר טובול.

יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון, אמר בטקס: "להתאחדות לכדורגל יש מטרה אחת - להזרים עוד כסף לטובת הכדורגל. החזון שלי הוא שיחד נקים עשרות מגרשי אימונים, ומספר נוסף של אצטדיונים חדישים. זו רק תחילת הדרך ויש לנו רעיונות משותפים על מנת להמשיך ולפתח את הענף".

מנכ"ל מועצת ההימורים, עופר פרי, הציג את עיקרי ההסכם: "ההתאחדות לכדורגל היא שותף אסטרטגי ראשון במעלה, ואנו נמשיך לפעול יחדיו למען מטרות משותפות".

סמנכ"ל ההתאחדות, עו"ד רתם קמר: "ההסכם יוצר מיתוג חזק יותר של הליגה, שיביא להכנסות גדולות יותר. אנו מאמינים שהכדורגל הישראלי ירוויח ממהלך זה".

 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק