ישראלביץ' יהיה המגן השמאלי

זו ההחלטה הסופית של רן בן שמעון לקראת קרית שמונה. שחקן במכבי: "החבורה הצרפתית גורמת למחלוקת". יבריץ' זכה לשבחים, האחרים לביקורת

יום חמישי 30 אוקטובר 2008
אשר גולדברג
גיז'רמו ישראלביץ' יהיה המגן השמאלי של מכבי ת"א במשחקה בשבת נגד הפועל קרית שמונה. זו ההחלטה של מאמן מכבי ת"א רן בן שמעון, עד שאורי שטרית יחלים מהפציעה וישוב לשחק בעוד שבועיים או שלושה.

בן שמעון מוותר על האופציות האחרות, והבחירה בישראלביץ' היא לאחר ניסיונות כושלים עם ליאור ג'אן, שירן ייני, אבי יחיאל, ותום מנשרוב. 

במכבי ת"א לא אהבו את המפגן של רודי חדד  שלאחר שכבש את שער השיוויון ב- 1:1 מול אשדוד, רץ למפגן תמיכה והזדהות עם ג'נתן אסוס שנדחק על ידי המאמן אל מחוץ להרכב.
בכלל,  במכבי ת"א טוענים שהחבורה הצרפתית הכוללת את חדד, קמנאן, ואסוס, גורמת לאווירה שלילית ונראית כל הזמן במוראל נמוך ומקופח.

שחקן בקבוצה אמר: "החבורה הצרפתית גורמת למחלוקת, לא נעים להיות איתם", נראה כי בחלון ההעברות בחודש ינואר החבורה הזו תתפרק לה.

שוער הקבוצה דרגוסלב יבריץ' זכה למחמאות על יכולתו במשחק מול אשדוד, כשהציל לפחות שלושה שערים בטוחים. שאר השחקנים זכו לביקורת נוקבת בשיחות פנימיות על יכולתם הפושרת.

גורם בקבוצה אמר: "לא יכול להיות שלא נצליח לנצח את מ.ס אשדוד בשום מפגש העונה, בידידות או בגביע הטוטו".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק