שחקנים בהפועל נגד גוטמן

בהפועל ת"א לא מרוצים משינויי הכיוון בקבוצה ומהאמירות של גוטמן, שערך לשחקניו אימון מפרך במקום יום חופשי. שחקן בקבוצה: "אחרי הניצחון על בני יהודה הוא השווה אותנו לליברפול ומנצ'סטר יונייטד"

יום חמישי 30 אוקטובר 2008
אשר גולדברג

הפועל ת"א, שהיתה אמורה לקיים היום יום חופשי ומנוחה, קיימה במקום זה אימון מאסיבי וקשוח. המאמן אלי גוטמן החליט להעניש את שחקניו בעקבות ההפסד אתמול בגביע הטוטו להפועל פ"ת.

שחקן בהפועל ת"א רתח על המהלך של גוטמן: "זה בלתי נסבל, כאילו אנחנו פיוניים על לוח שחמט ולא בני אדם. שיבדוק את עצמו מר גוטמן, אולי יש כשל בעבודתו. הוא לחוץ כאילו הפועל ת"א הולכת לאבד אליפות והוא יפסיד מענק של מיליוני דולרים".

שחקן אחר אמר: "יכול להיות שהפועל שיחקה חלש אתמול. גוטמן צודק כי עלה ההרכב המשני. אחרי שניצחנו את בני יהודה, הוא השווה אותנו למנצ'סטר יונייטד וליברפול, עכשיו אנחנו אפסים?"

בקרב ראשי הקבוצה יש כוונה לשוחח עם אלי גוטמן ולהבין מה עובר בראשו. האוהדים תומכים בשחקנים ומאבדים סבלנות. לא ברור איזה מסר מבקש המאמן להעביר ולמי, מאז מופע הביקורת אחרי ההפסד מול אשדוד בליגה.

גוטמן העביר היום אימון בו דרש מהשחקנים אסרטיביות וחיבור מחדש לקראת המשחק ביום שני בטדי מול בית"ר ירושלים.

ראובן עובד, שהוחזר לסגל ע"י גוטמן ערך היום אימון ראשון, אך לא ייכלל בסגל הקבוצה במשחק ביום שני בחוץ מול האלופה בית"ר ירושלים. 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק