נפטר נשיא בוקה ג'וניורס

ארגנטינה: מכה קשה לקבוצת הפאר הארגנטינאית. נשיא הקבוצה, פדרו פומפילו עבר התקף לב והלך לעולמו. פלרמו: "אלו חדשות קשות לעיכול. הוא תמיד היה כאן עבורנו"

יום חמישי 30 אוקטובר 2008
אייל כהן
בדיוק בזמן שארגנטינה שמחה, לרגל מינויו של מראדונה לעמדת מאמן הנבחרת,  מכה קשה נחתה לקבוצת הפאר הדרום אמריקאית, בוקה ג'וניורס. נשיא הקבוצה, פדרו פומפילו חטף התקף לב היום (שבת) ונפטר כתוצאה מכך, כך פורסם באתר הרשמי של הקבוצה.

פומפילו, שנחשב לדמות מאוד נערצת בארגנטינה ובבירה, בואונוס איירס, התחיל בתפקיד מחודש דצמבר השנה, והיה אמור להמשיך עד שנת 2011.

"אני לא יכול לדבר, הדמעות זולגות ממני, הוא היה כמו בן עבורי" אמר נשיא ההתאחדות לכדורגל בארגנטינה, חוליו גראנדונה

אנטוניו אלגרה, הנשיא של בוקה בין השנים 1985-1995 אמר: "פומפילו נתן הכל למועדון, הלב שלו היה בבוקה. הוא ג'נטלמן לכל הדעות ונותן כבוד לכל אדם". 

בנוסף להיותו נשיא, הוא שירת 12 שנה כסגן הנשיא בתקופתו של מורסיו מאקרי, בזמן ההעברות בשנה שעברה, הוא החזיר לקבוצה את חואן רומן ריקלמה, כאשר השחקן היה מחוץ לסגל של ויאריאל. 

הפרוייקט הגדול בעידן פומפילו ז"ל, היה לנסות ולהגדיל את תכולת האיצטדיון הבומבונרה הענק בבואונוס איירס, שמלא תמיד בכל משחק: "אלו חדשות קשות לעיכול" אמר החלוץ מרטין פלרמו: "הוא היה במועדון כל כך הרבה שנים, והוא תמיד היה כאן בשבילנו, תמיד שנזקקנו לו". 

תמונות: רויטרס.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק