אין מאושר ממני בעולם

שמינית גמר הגביע: מעוז סמיה, שכבש את שער הניצחון להפועל כפר סבא ושלח את הפועל פ"ת למקלחת מוקדמת: "פ"ת לא שיחקו כדורגל גדול". דראפיץ': "יש סינדרלה בגביע". סילבס: "היתה כאן חוייה. שיקחו אותנו בחשבון"

יום שלישי 17 מרץ 2009
אשר גולדברג

 לא רק קבוצות מליגת העל יעמדו בהגרלת רבע גמר גביע המדינה. הפועל כפר סבא, שקבעה מהפך מהסרטים באיצטדיון ה'אורווה' הדיחה את הפועל פתח תקווה היהירה ותוייגה כסינדרלה של המפעל עד כה. אשדוד עבדה קשה כדי לנצח 0:1 קטߟ מול סקציה נס ציונה הקטנה. 

המאמן המאושר של הסינדרלה, סלובדאן דראפיץ': יש לנו סינדרלה בגביע שלא הייתה עד עכשיו. נלחמנו, רצינו לנצח ועשינו Ӗאת. לא עוברים ימים קשים ולא טובים, אנחנו מתאמנים כמו שצריך והחבר'ה עושים את המקסימום".

מעוז סמייה, שכבש את שער הניצחון לכפ"ס, אמר בסיום: "הגענו בלי שום פחד לכאן, השלמנו את העבודה ובהחלט הגיע לנו להיות ברבע הגמר. את ۔משחק הזה היינו מנצחים בסוף גם אם זה נראה אחרת. פתח תקווה לא שיחקו כדורגל גדול. אין מאושר ממני בעולם עכשיו". .

מאמן מועדון ספורט אשדוד, יוסי מזרחי אמר בסיום: "אנחנו נורא שמחים על הניצחון. יש לנו עוד הרבה עבודה, כעת אӠחנו חושבים על משחק הליגה הבא ונקווה להצליח גם במסגרת זו". 

חיים סילבס, שכבש שער בניצחון של אחי נצרת אמר בסיום: "הסתבכנו. אנחנו מכירים את הגביע, זה לא מפעל קל. במחצית השנייה הם כמעט לא עברו את החצי, הם באמת קבוצߔ מצויינת. באופן כללי היתה כאן חוויה, דברים כאלה לוקחים איתך בקריירה. אני לוקח מכאן את האופי של הקבוצה שלי. הצלחנו למרות הכל". 

הצד המפסיד, מאמנה של הפועל אשקלון: שייע פיינגנבוים אמר בסיום: "איזה כבוד, אנחנו לא ۑאנו בשביל לחזור עם כבוד. הם פשוט גנבו שערים, ספגנו שערים גנובים. ראיתי שכבר נגמר המשחק כאשר ספגנו את שער השיוויון. כל הגולים אלה טעויות שלנו. היה לנו את הניצחון ביד, חבל מאד".

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8