בקש מוכנים לבן-שמעון

בהפועל קריית-שמונה מוכנים למשחק נגד רן בן-שמעון ומכבי תל-אביב. מישל דיין לא מתרגש מההופעה בבלומפילד: "ניתן לבן-שמעון כבוד אבל ניקח את הנקודות"

יום שישי 31 אוקטובר 2008
אשר גולדברג
מישל דיין, מאמן הפועל קריית-שמונה, אינו מתרגש מהמפגש המסקרן מחר בבלומפילד נגד מכבי תל-אביב. שחקניו של מישל דיין מבינים שמעבר למפגש נגד מאמנם בעונה שעברה רן בן-שמעון, הם מחויבים למועדון ולאוהדים שמצפים מהם לבגרות ולא לנאיביות של ילדים.

שחקן בקבוצה אמר: "מעבר למפגש והצילומים המקדימים שיהיו בבלומפילד מול בן-שמעון, יש גם כבוד, יכולת, אופי ומחויבות למאמן מישל דיין ולאוהדים. ניתן לבן-שמעון את הכבוד, אולי גם פרחים, אבל הפועל קריית-שמונה תיקח את הנקודות צפונה".

מישל דיין יקיים היום ומחר שיחות אישיות עם רוב שחקניו במטרה להפריד בין הסימפטיה למאמן מכבי תל-אביב ולמשחק עצמו. בתרגולים המקצועיים נערכו בקבוצה לשמירה החזקה שישים בן-שמעון על החלוץ יובל אבידור. לשחקנים נאמר להיזהר מעבירות קטנות בתוך הרחבה מחשש לשריקת כדור עונשין מ-11 מטר לטובת מכבי תל-אביב.

הרכש יעוזה אבובקרי, שהיה מעורב באתונה ושוחרר מבית החולים, יהיה בסגל. מהמשחק יעדרו גם גיא צרפתי וברק בכר. 

קשר הקבוצה, עבאס סואן אמר: "הפסד שלישי רצוף בליגה לא בא בחשבון. המשחק מחייב ריכוז והשקעה גדולה מול קהל רב שיהיה ביציעים".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק