ניראון עזב. בן נעים נזרק

עוזרו של אלי מחפוד, דני ניראון עוזב את הפועל פ"ת. אלי מחפוד מתנגד להפחתת הסמכויות שלו בקבוצה. זאביק זלצר שלח את בן נעים לנוער

יום חמישי 19 מרץ 2009
אשר גולדברג

ההפסד ביום שלישי להפועל כפ"ס בגביע, גרם לזעזוע ולסערה גדולה בהפועל פ"ת. רונן אלעד, הבעלים של הקבוצה כבר תיכנן לפטר את אלי מחפוד ועוזרו דני ניראון, אך זלצר התנגד לכך.

בשיחה שערך רונן אלעד עם אלי מחפוד אתמול, הוא הבהיר לו שסמכויותיו המקצועיות נלקחות ממנו והיחיד שקובע בקבוצת הבוגרים הינו זאביק זלצר, שתחילה הובא על תקן מנג'ר על.

השיחה עברה בשקט, אך היום מתברר שמחפוד לא מוכן לשמש כינור שני בהפועל פ"ת, אחרי שרק בעונה שעברה הוא העלה אותה לליגת העל כמאמן ראשי לצידו של דני ניראון.

באימון היום (חמישי) מחפוד כלל לא היה מעורב. את האימון העביר זאב זלצר ונראה כי מחפוד יעזוב בקרוב.

בינתיים נודע שדני ניראון, החליט להתפטר מתפקידו כעוזרו של אלי מחפוד. בעקבות הקיצוץ בסמכויותיו של מחפוד, ניראון הבין שהוא מנגן כינור שלישי בקבוצה והחליט לעזוב את הקבוצה.

גורם בהפועל פ"ת אמר היום: "על כל המערכת נאסר להתראיין, חבל שאלי מחפוד הוא היחיד שמפר את ההוראות והתראיין בכלי התקשורת האלקטۨוניים".

בן נעים איחר. זלצר שלח אותו לנוער

ארמון בן נעים, חלוץ הפועל פתח תקווה, שכבש לפני כשבועיים את שער הניצחון נגד הכח עמידר רמת גן, הוחזר היום (חמישי) לקבוצת הנוער, שתשחק בשבת בחוץ נגד מכבי תל אביב.

בן נעים איחר לאימון הקבוצה, המאמן זאביק זלצר לא איפשר לו להתאמן ושלח אותו מקיבוץ עינת להצטרף לאימון קבוצת הנוער והדיח אותו מהסגל למשחק השבת בקרית שמונה, לשם יוצאת הפӕעל פתח תקווה כבר מחר (שישי) לקיבוץ הגושרים.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

1