חייבים לנצח את מכבי פת

מאמן מכבי חיפה מרוכז במשחק הליגה הקרוב של קבוצתו מול מכבי פ"ת, אך חושב גם על הגרלת הגביע: "אחרי שבסיבוב הקודם קיבלנו את הפוۢל ת"א, אין הגרלה יותר קשה"

יום חמישי 19 מרץ 2009
אשר גולדברג
 במכבי חיפה לא מציגים יכולת מזהירה, אך זה לא מונע מהם לחלום על דאבל. אחרי שהדיחו את הפועל ת"א החזקה בשמינית הגמר, בחיפה ימתינו בקוצר רוח להגרלה הערב (18:45), לראות מי תהיה יריבתם ברבע הגמר.

אלישע לוי, מאמן הירוקים התייחס להגרלה שתערך היום ואמר: "בפעם הקודמת ביקשנו קבוצה קלה, קיבלנו את הפועל תל אביב. מה שיגיע, ברוך הבא".

לוי התייחס גם למשחק הליגה הקרוב של קבוצתו מול מכבי פ"ת ולא מזלזל ביריבה שלו,Ƞלמרות שזו תחסר את מלך השערים שלה ליאור אסולין.

לוי התייחס למשחק ואמר: "גם בלי אסולין, פתח תקווה כקבוצה מאומנת ובהחלט תגיע עם רמת מוכנות טובה. יחד עם זה, עדיין הדברים תלויים בנו ואחרי הדרך הקצרה- ארוכה שעשינו בשבוע האחרון, יהיה חבל לקלקל את המאזן.

בפעם הקודמת שמכבי חיפה פגשה את מכבי פ"ת, אוהדי חיפה הכינו לרוני לוי, מאמנם לשעבר קבלת פנים די עוינת וזה השיב להם עם ניצחון גדול 0:2 על הירוקים באורווה.

הפעם בחיפה מתכננים ללוי קבלת פנים הרבה יותר אוהדת ויקוו להөיג ניצחון, שייתן להם דחיפה עצומה לקראת אליפות ראשונה אחרי שנתיים בשליטה בית"רית.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

a