הומלץ לפטר. שניידר יחליט

כפי שפורסם אמש בלעדית: במכבי ת"א קיימו ישיבה לילית דרמטית אל תוך הלילה אבל לא הגיעו להחלטה רשמית להפרד מהמאמן רן בן שמעון היום (ראשון) תתקיים שיחה נוספת עם שניידר שיקבל את ההחלטה

יום ראשון 02 נובמבר 2008
אשר גולדברג

ידיעה זו פורסמה לראשונה אמש בשעה 1:00

בתום משחק ההפסד של מכבי ת"א לקרית שמונה (1:0), קיימו ראשי מכבי ת"א אבי נמני עוזי שעיה ואביב בושינסק ישיבת חירום בנושא המשך דרכו של המאמן רן בן שמעון. הדעות היו לכאן ולכאן, ובסיום הפגישהלא התקבלה החלטה רשמית להיפרד מהמאמן שלא נכח בפגישה.

 במכבי ת"א רוצים לבצע זעזעוע ורק היום אחרי שיקיימו שיחות נוספות עם הבעלים אלכס שניידר בקנדה, יוחלט אם למנות מאמן חלופי מבין רוני לוי, יצחק שום, ומוטי איווניר, כשגם נושא המשך דרכו של בן שמעון אפשרי.

רן בן שמעון לוקח אחריות על מצבה של מכבי תל אביב, אבל בשלב זה אינו מתכוון להתפטר מתפקידו. בן שמעון מודע למצבה הקשה של הקבוצה ולעובדה שחלום האליפות נכון לעכשיו, אינו קיים לחלוטין והאווירה בקרב השחקנים ובעיקר אצל רבבות האוהדים היא בדאון מוחלט.

מתברר שהיחיד שיכול להחליט על המשך דרכו של המאמן או להפסיק את עבודתו, הוא הבעלים אלכס שניידר, שכבר אחרי המשחק שאותו ראה בטלוויזיה ממקום מושבו בקנדה, קיבל דיווח מהיו"ר אביב בושינסקי. 

הבעלים קיבל תמונת מצב על היכולת הדלה השואפת לקבוצת תחתית במשחקים האחרונים ועל תגובות הקהל, שריקות הבוז והקללות הרבות. ראשי הקבוצה לא דרשו משניידר להוביל מהלך כלשהוא וסוכם, שכבר ביום ראשון תתקיים שיחה נוספת בנושא, זאת אחרי שתתקיים פגישה בין רן בן שמעון, אביב בושינסקי, עוזי שעיה ואבי נמני. 

בקבוצה כבר השלימו שזו עונת מעבר נוספת והמירוץ אחרי מכבי חיפה הוא אבוד לחלוטין. רן בן שמעון עצמו אם לא יקרה מהלך מפתיע ב-24 השעות הקרובות מתכוון לקיים שיחה נוקבת עם שחקניו וכבר לקראת המשחק בשבת הקרובה, בחוץ ב'אורווה' נגד הפועל פתח תקווה, יבוצעו שינויים רבים כשאפשר שמאור בוזגלו ודולי ג'ונסון יקבלו שבוע של חופשה לספסל או ליציע. 

בשלב זה מסרב הבלם הקרואטי, איגור טומאסיץ' לעזוב את הקבוצה. שכרו של השחקן לחודש הוא- 38 אלף דולר, לא תלוי בשום דבר ויש לו חוזה, שבלתי אפשרי לחתוך אותו, לעוד שנתיים נוספות.

רן בן שמעון: "זה פשוט מתסכל"

מכבי תל אביב רשמה הערב (שבת) הפסד שני ברציפות, כשנכנעה 1:0 לעירוני קרית שמונה בביתה ומאמנה, רן בן שמעון, אמר בסיום: "אני אקח אחריות ואבדוק למה אנחנו מפסידים בבית לקבוצה פחות טובה מאיתנו, איך התקפה אחת מספיקה ליריב לנצח אותנו למרות שהיינו עדיפים". 

"קורה לנו משהו לא טוב. אנחנו מאוד לחוצים אם לא הולך לנו טוב בהתחלה. צריך לבדוק את זה ולא לדבר שטויות אחרי המשחק. אם צריך לעשות משהו, נעשה את זה בשקט ובאופן רגוע. אנחנו ננוח, נירגע, ננתח ומה שצריך לקרות יקרה". 

"בפרקים ארוכים מהמשחק נראינו מצוין. אנחנו לא מצליחים להכניס את הכדור לרשת, זה פשוט מתסכל. 'קללת החלוצים' זה מושג שלא קיים מבחינתי ביקום. אנחנו במחזור השמיני, אף אחד לא הבטיח לנו שהכל יילך טוב מההתחלה".

מאמן קרית שמונה, מישל דיין סיכם: "אנחנו לא מתעסקים בלעשות צרות לאף מאמן. כולם קולגות ואני מאחל לכולם בהצלחה. אנחנו מתעסקים בלאגור את הנקודות. אני גאה בשחקנים שלי, ומעבר לזה אם אני אוסיף אני אהרוס. השחקנים הביאו לב ונשמה".

פורסם לראשונה בשעה 1:00 בתאריך 1/11

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק