קמצנים בברצלונה

ספרד: בניגוד לפעמים הקודמות, הקאטלונים הסתפקו רק ברביעייה לרשת של מאלגה, בזכות צמד של צ'אבי. גם אגוארו תרם צמד בניצחון א. מדריד. ויאריאל גם כן ניצחה. בהמשך: ולנסיה - ראסינג סנטאנדר

שבת 01 נובמבר 2008
מערכת TELESPORT
 מחזור הליגה שנערך באמצע השבוע הסתיים וחזרנו לדבר הישן והטוב, הליגה הספרדית. ברצלונה הפעם הסתפקה רק ברביעייה לרשת של מאלגה ב-1:4 בחוץ. ויאריאל גם כן סיימה באותה תוצאה במשחק החוץ מול אתלטיק בילבאו. אתלטיקו מדריד סוף סוף ראתה ניצחון.

המחזור התשיעי החל בסערה, כאשר רוב הגדולות העונה החלו עוד היום לשחק. ברצלונה הלוהטת, שהסתפקה רק בשער יחיד בגביע באמצע השבוע, חזרה עם ניצחון ענק 1:4 מול מאלגה בחוץ. 

כבר בדקה החמישית, צ'אבי הקשר האחורי הצליח לכבוש. היתרון החזיק רק 7 דקות עד שדודה הצליח להשוות לזכות מאלגה. השוויון לא החזיק זמן רב, עד שליונל מסי הצליח להשיב את היתרון לקאטלונים (18). במחצית השנייה צ'אבי (52) כבש צמד ווייגטו (80) כבש שער עצמי אומלל לשערו הוא. 

הצוללת הצהובה חזרה לסורה עם ניצחון חוץ 1:4 מול אתלטיק בילבאו. גוספה רוסי (24) החל את החגיגה בפתיחה, אצ'בריה הותיק השווה (28) ארבע דקות לאחר מכן. רוברט פירס (53) הצרפתי החזיר את היתרון במחצית השנייה. שש דקות לאחר מכן קסורלה (59) כבש את השלישי ואלטידורה (90) חתם את הניצחון לויאריאל. 

אתלטיקו מדריד, שזכורה מהמפגש האחרון בויאריאל, חזרה לנצח 0:2 בבית לאחר תקופה ארוכה ללא ניצחון, את ריאל מיורקה. צמד חלומי של אגוארו (14,28) חתם את הניצחון ל'קולקולנרוס'. 

משחק נוסף שנערך הלילה, ולנסיה רוצה לשוב אל המקום הראשון ותארח את ראסינג סנטאנדר.

תמונות: רויטרס.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק