המאמן התרכז ביחסי ציבור

אחרי 8 מחזורים נראה שהאוהדים הצהובים כבר מאסו במאמן ובהנהלה. שאלנו כמה מבכירי האוהדים והציטוט בכותרת הוא של אחד העדינים מבין הדברים שתקראו כאן, למרות שיש גם מי שאומר: "גם מוריניו לא יצליח כאן"

יום ראשון 02 נובמבר 2008
שלמה חסיד
 אחרי ההפסד להפועל קרית שמונה ולמעשה כבר במהלך המשחק, החלו אוהדים רבים לקלל את מאמן מכבי תל אביב, רן בן שמעון ואת היו"ר אביב בושינסקי.

יממה אחרי המשחק ועתידו של בן שמעון כבר ברור. ברור גם  שחלק ניכר מהאוהדים מאס  בחלק מראשי הקבוצה.

שאלנו מספר אוהדים מוכרים, מה דעתם על הרבע הראשון של עונת 2008/9 ואת הדברים שהם אמרו, כנראה וראשי מכבי תל אביב לא ישמחו לקרוא.

כך למשל, האוהד טל ברמן שאומר: "אני חושב שרן בן שמעון היה צריך ללכת הביתה .אני לא אומר שהוא מאמן רע, אבל  התוצאות חסרות פרופורציה למה שהושקע בקבוצה. עשינו איתו שיחה לפני פתיחת העונה. הוא לא עמד בשום דבר שהוא הבטיח. אי אפשר להמשיך ולדבר מילים יפות ולא לגבות את זה בכדורגל. כבר אחרי ההפסד בחיפה, הבנו לאן הרוח נושבת וההפסד לקרית שמונה פשוט שם את החותמת".

שי מזרחי שוחח יחד עם מספר אוהדים עוד לפני תחילת העונה עם בן שמעון. השבוע הוא נשמע מיואש: "רן בן שמעון לקח את התקציב הכי גדול בתולדות מכבי תל אביב, 70 מיליון שקל, ובזבז אותו על קבוצה כושלת. הוא הביא שחקנים שלא מתאימים.  לפחות כרגע אנחנו בדרך לתחתית. המאמן הזה התרכז ביחסי ציבור ומהמילים היפות שלו הוא לא מביא כלום למגרש. נכון שהיה נראה שהוא מאמן טוב יותר טוב מניר לוין, אבל במגרש הוא כישלון".

העיתונאי עודד קרמר אוהד מכבי תל אביב ידוע, נשמע שבור: "זה לא רק התוצאות. זה יותר האין דרך. רן בא אלינו עם כל מיני מילים יפות וחושב שזה יקנה אותנו. הוא ממשיך בדרכו  החוקית של אברהם גרנט. היינו בסרט הזה. כולם, חוץ ממנו, רואים שהקבוצה לא מצליחה ולא מתרוממת. זה לא יקרה שוב בבית ספרינו. לא במכבי".

ויש כבר מי שהתייאש לחלוטין. כך למשל אלי בוננו: "קניתי מנוי למכבי,  אבל אני כבר לא הולך למשחקים בחזרה. לא רוצה מהם כלום. יותר עשר שנים במדבר הינו עם לוני הרציקוביץ'. רצתי לקנות מנוי עם תקווה בלב, אבל קיבלנו סטירה לפנים. גם המאמן הבא ייכשל פה. מצידי שנפסיד בדרבי. הקבוצה הזו גמורה".

ושרן בן שמעון לא יחשוב שכולם נגדו. הנה למשל דברים שאומר האוהד אלי פרנקו: "הבעיה היא לא רן בן שמעון. הבעיה היא שורשית. כבר הרבה מאוד שאף שחקן רכש לא מצליח כאן.  חשבו שהבעיה זה אבי נמני. אבל הנה, בלי נמני על כר הדשא, אנחנו רואים מה עושים שחקנים כמו יבוריאן ובוזגלו . זה הדבר הכי טוב בשביל נמני שכבר אין את מי להאשים. הקהל של מכבי מסריח ומלוכלך. הוא לא רואה בעיניים. הוא רוצה שמדקה ה-16 המאמן יביא אליפות. אם לא, הם יקללו את אמא שלך. תביא את מוריניו הוא לא יצליח".

מסכם אלי הג'ינגי:  "רן בן שמעון אולי יהיה טוב בעוד 10 שנים.  שיילך וישתפשף בקבוצות נוער. אסור לו לאמן את מכבי עוד יום אחד. הוא הכישלון הכי גדול בתולדות מכבי. כישלון יותר גדול מקלינגר שזרק את נמני. איך הוא יכול להסתכל לשניידר בעיניים? אני פשוט לא מבין"

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק