אנחנו קבוצה רעבה

דני פרנקו לא הסתיר את שמחתו אחרי הניצחון המשכנע של חולון על ר"ג: "הקהל נותן אדרנלין מטורף לשחקנים". רובי בלינקו: "אנחנו בבעיה וצריכים לחשוב"

יום ראשון 02 נובמבר 2008
מערכת TELESPORT

הפועל חולון גברה הערב על עירוני רמת גן, והמאמן שלה, דני פרנקו חגג ניצחון שני העונה: "יש לנו תיאבון. אנחנו קבוצה צעירה ומאוד רעבה, במיוחד עם הקהל הזה שנותן אדרנלין מטורף לשחקנים. על זה אנחנו מדברים כל השבוע". 

"הפועל חולון של השנה היא במתכונת מאוד מצומצמת. אנשים עובדים פה ימים כלילות כדי שהקבוצה הזאת תעמוד על הרגליים. התוצאה של זה היא על המגרש, כשכל אחד נותן הכל בשביל השני".

מאמנה של עירוני ר"ג, רובי בלינקו לא הרבה במילים אחרי ההפסד השני ברציפות של קבוצתו "ערב לא טוב שלנו בלשון המעטה. אנחנו בבעיה וצריכים לחשוב, ניתן על זה את הדעת. אנחנו מערכת מסודרת, נסיק מסקנות ואז נפרסם אותם".


בני השרון נכנעה לגליל/גלבוע, ומאיר טפירו ניסה להסביר את היכולת הדלה של קבוצתו: "אין לי הסבר לכזאת תצוגה. זה משחק שני שאנחנו לא עושים כלום בעצם. כרגע אנחנו מחפשים את הדרך. אנחנו לא משחקים משהו שדומה לכדורסל. אני מקווה שנדע להתחבר כמה שיותר מהר כדי שנשחק כדורסל. לא צריך להיראות ככה. נצטרך לשנס מתניים ולהציג כדורסל יותר טוב". 

על המשחק הקרוב מול הפועל ירושלים אמר טפירו: "אם לא נדע לשחק יותר מאורגן ביחד, הגנה והתקפה, אז אין לנו סיכוי לנצח ולא משנה מי תהיה היריבה. יש לנו שבוע לעבוד עד המשחק הבא ולהציג שיפור גדול כדי שיהיה סיכוי לנצח". 

בריאן רוברטס, שכיכב בשורות גליל/גלבוע, סיכם: "הרגשתי טוב. כל הקבוצה רצתה לשחק טוב בבית, ורצינו למחוק את הטעם הרע משבוע שעבר. הקהל היה מצויין הערב, והרגשנו את זה. עשינו את העבודה הרבה בזכות האווירה".

גבעת שמואל הביסה את עירוני קרת אתא, ובבית משפחת ברקוביץ' קצת שמחים וקצת עצובים.
רועי ברקוביץ': "ההגנה ניצחה את המשחק. ידענו שהם קבוצה שקולעת שלשות ורצה למתפרצות. עצרנו את שניהם ועשינו סלים קלים. היה מוזר לשחק מול אחי, אבל ככל שהמשחק רץ שיניתי פאזה ונכנסתי לזה. ניב ברקוביץ': "שיחקנו בעבר אחד נגד השני ומתרגלים לזה. מה שמאפיין אותנו השנה זו מלחמה ואנרגיות והיום באנו רדומים ועייפים ולא הבאנו את האנרגיות".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק