תיקו לבלילי. שערים לזיו וברדה

בלגיה: ראש שקט לקשטן, כאשר גם יואב זיו כבש לקבוצתו בניצחון לוקרן וגם אליניב ברדה בניצחון גנק. טורקיה: בלילי אומנם שותף 30 דקות בלבד, אבל קבוצתו סיבאספור נפרדה בתיקו 1:1 מול בשיקטאש במשחק העונה

שבת 21 מרץ 2009
אשר גולדברג
ערב מוצלח לישראלים בבלגיה. אליניב ברדה ויואב זיו כבשו לקבוצותיהם. ברדה תרם לגנק בניצחון 0:3 מול טוביצה ולוקרן גברה 0:2 בזכות שער של יואב זיו מול מונס. 

שבוע לפני משחק הנבחרת ודרור קשטן יכול להיות רגוע. הליגיונרים הישראלים עשו עבורו את העבודה, כאשר אליניב ברדה כבש את השער הראשון של גנק בניצחון 0:3 מול טוביצה בבית. 

השער הראשון של הישראלי היה בדקה ה-34 כאשר כדור חדר לרחבה, וברדה בסיבוב יעף שלח אותו פנימה. שלוש דקות לאחר מכן טופ כבש את השני ואנלה סגר את תוצאת המשחק עוד במחצית הראשונה.

גם לוקרן חוותה ערב מוצלח, כאשר גברה בחוץ 0:2 על מונס. בדקה ה-50 הורחק דזידיץ משורות המארחת, מה שאפשר ליואב זיו המצויין לשלוח כדור פנימה 8 דקות לאחר ההרחקה. 11 דקות לסיום דאג ג'נצ'ייאק לכבוש את השער השני ולחתום ניצחון חוץ משכנע. עומר גולן שותף 90 דקות, אולם סטרול לא נכלל בסגל.

טורקיה: תיקו לבלילי במשחק העונה

איצטדיון מפוצץ ליווה את סיבאספור, מוליכת הליגה הטורקית, במשחק העונה מול בשיקטאש, שהסתיים ללא הכרעה ובשיוויון 1:1.̦nbsp;פיני בלילי אומנם נכנס למשחק רק בדקה ה-60 ובמצב של 1:1, אבל הוא צפה מהספסל בדקה ה-49, כאשר התקפה מצויינת הסתיימߔ בראשו של תום, החלוץ הקמרוני של סיבאס. 

למרות החגיגות המוקדמות בשיקטאש חזרה מהר למשחק. 6 דקות בלבד לאחר שער היתרון, כדור אדיר מצא את רודריגו טלו הצ'יליאני בתוך הרחבה והקשר שלח פצצה מהאוויר לפינה - 1:1 תוצאת הסיום. 

התיקە במשחק העונה, הותיר את סיבאספור במקום הראשון בטבלה עם 50 נקודות, מרחק נקודה מהמקום השני, שבו נמצאת בשיקטאש (49).

קפריסין: גם קלינגר סיים בתיקו

המאמן הישראלי, ניר קלינגר וקבוצתו פאפוס ממשיכים̠במאבקי התחתית והפעם סיימו בתיקו 1:1 מול אלקי בחוץ. 

דקה אחת בלבד של אקשן במשחק הספיקו - בדקה ה-78 זאנד כבש בפנדל, אבל היתרון החזיק בדיוק דקה אחת עד שלוקמן מפאפוס הצליח לאזן את התוצאה - 1:1 בסיום.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק