המזל הרע שולט בנו

ליגת העל: נשיא הקבוצה, גאידמק התייחס למצבה של בית"ר י-ם לאחר ההפסד בטדי: "אני שמח על העבודה של המאמן". עטר: "יש לנו חוסר מזל". גוטמן: "עברתי את הגיל של הנקמות"

יום שני 03 נובמבר 2008
שלמה חסיד
השקט שרר בחדר ההלבשה של בית"ר ירושלים, לאחר ההפסד 2:0 באיצטדיון טדי אל מול הפועל תל אביב במשחק ההשלמה בליגת העל.

נשיא הקבוצה, שנמצא בבעיות עם עיקול הקבוצה, ארקדי גאידמק, אמר בסיום: "היה משחק טוב מאד, אני חושב הכי טוב בשנה הזאת ופשוט המזל הרע היה איתנו. אני שמח מאד על העבודה של המאמן שלי, ראובן עטר".

המאמן המאוכזב, ראובן עטר אמר בסיום: "אני אמרתי להם במחצית, שעל החמצות לא מקבלים נקודות וגם משלמים ביוקר. אני לא יכול לבוא בטענות על ההשקעה, על ההקרבה, על הטאקטיקה שהייתה, על הסגירות הנכונות. זה דברים שקורים בכדורגל, זה היה מוגזם מהרגיל קצת. 

"יש לנו חוסר מזל במשחקי הבית, חוסר מזל שמלווה אותנו. מחמיצים פנדל לפעמים. צריך להתגבר עליהם, תקופה בהחלט לא טובה. לגבי היכולת? אין לי מילים להגיד".

הצד השמח של הערב, אלי גוטמן: "באנו לשחק כדורגל כדי לנצח את המשחק, באים לנצח בלבד. ידעתי שככל שהדקות יעברו, זו בית"ר ירושלים, הם מאבדים מעט את הכיוון, הכנסתי את מהארן ללה, ועברתי לטאקטיקה התקפית. אין נקמה בבית"ר, עברתי את הגיל. הפועל תל אביב יוצאת למשחק קשה מול  פתח תקווה, אנחנו קבוצה צעירה וצריך לעבוד".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק