התלהבות בקריית שלום

מכבי ת"א ממשיכה להתכונן למשחק החוץ שלה מול הפועל פ"ת (שבת). המנג'ר אבי נימני עבד באימון עם שחקני ההתקפה בעוד שבלבול תירגל את קו ההגנה. שחקן בקבוצה: "מתחילים לשחק בעמדות הרגילות שלנו"

יום רביעי 05 נובמבר 2008
אשר גולדברג

עידן המנג'ר\מאמן, אבי נימני מתחיל לתפוס תאוצה תוך כדי שינויים על כר הדשא. רוח הדברים של מספר 8 צהוב והשינוי שהביא נראים על כר הדשא של קריית שלום.

 האימון השני של אבי נימני היה שונה מאימוניהם של קודמיו בתפקיד, אלי כהן, ניר לוין ורן בן שמעון. המנג'ר עשה הפרדה בין שחקני הקבוצה וחילק אותם לשניים, כאשר שחקני ההתקפה עבדו עימו בעוד ששחקני ההגנה זכו לטיפול מצד מרקו בלבול.

נימני תרגל מחדש את עמדותיהם ואת השטח המדויק עליו צריכים שחקני ההתקפה לעשות את הפעולות היצירתיות שלהם, מספר 8 הגדיר במיוחד את עמדותיהם של בוזגלו וקאמנאן, את יבוריאן הוא הזיז לתוך רחבת ה-16 ובמקביל כיוון את חדד, ישראלביץ' וג'ונסון תוך כדי עצירת התירגול שוב ושוב.

בעוד נימני מסדר את ההתקפה, מרקו בלבול עבד עם שחקני ההגנה תוך כדי שהוא מסדר מערך אחורי ועבודה על תאום וסגירת מרחקים בין הבלמים. 

החלק שהיה בעוכריה של הקבוצה במחזורים האחרונים היה הקישור האחורי, שלא עצר את התקפות היריב ובאימון אמש ניתנה תשומת לב רבה לעמדה זו, עובדה שתהפוך אותו לחלק המרכזי של הקבוצה בשבת מול הפועל פ"ת.

שחקן בקבוצה לא נישאר אדיש לשינוי שחל בקבוצה: "הקבוצה חוזרת למערך הרגיל, לתפקידים המוכרים והפשוטים, עמדות משחק רגילות. אין ספק שהמערך המקצועי יתפוס ויתחבר כשיפסיקו לנייד שחקנים בעמדות לא מוכרות להם".

שחקן בכיר בקבוצה הוסיף: "יש כוונה לדבר עם נימני ובלבול ולבקש שישחרר את מאור בוזגלו מירידה למשימות הגנתיות, אין ספק שבוזגלו  יקבל חופש פעולה הוא יהפוך למנהיג של מכבי וכולנו נרוויח אותו בגדול".

נימני אסר על חניכיו לעלות לבד לכר הדשא ודרש שכולם יעלו באופן מסודר. נראה שכל 4000 הכרטיסים שהפועל פ"ת העבירה למכבי ת"א ימכרו בעקבות משחקו הראשון של הסמל של מכבי על הקווים.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק