דברים טובים לא שוכחים

דיוויד בלותנטאל, שחקנה של מכבי תל-אביב בעונה שעברה וכוכבה של לה-מאן הצרפתית שתגיע מחר להיכל נוקיה, בראיון קצר לקראת המשחק

יום רביעי 05 נובמבר 2008
שלמה חסיד
דיוויד בלותנטאל, כוכב לה-מאן הצרפתית, שיגיע היום ארצה עם קבוצתו במסגרת היורוליג לקראת המשחק מחר מול מכבי תל אביב, אמר:

"אני שמח מאוד לחזור ולשחק בהיכל נוקיה, שהוא בלי ספק ההיכל הביתי ביותר באירופה, עם הקהל הכי משפיע והכי דוחף. מכבי תל-אביב היא הפייבוריטית במשחק מחר, מכבי היא אחת הקבוצות הגדולות ביורוליג ומועדון שרק לפני חצי שנה שיחק בגמר היורוליג ושואף לכך גם העונה" 

"אם ננצח זו תיהיה הפתעה, אבל בכדורסל יש הפתעות ומי שזוכר בשנה שעברה ששיחקתי במכבי מאוד התקשינו לנצח את לה-מאן במשחק הראשון ולבסוף זה נגמר בהפרש צמוד. נקווה שנעשה למכבי חיים קשים גם מחר".

למה לא המשכת במכבי?

"מכל מני סיבות שלא ניכנס אליהן, במועדון החליטו לשנות דברים מהיסוד אחרי שהפסידו את שלושת התארים, וזו זכותם. מצאתי קבוצה טובה שאני שמח להיות בה. לפעמים אני מתגעגע לתל-אביב כי דברים טובים לא שוכחים".

אתה שחקן המזוהה עם מכבי תל-אביב?

"אני חושב שכן, עשיתי 2 קדנציות מוצלחות במכבי והייתי שותף לזכייה בגביע היורוליג על אדמת תל-אביב, במשחק אחד הגדולים של המועדון ואני לא שוכח את היום הזה. ברור לחלוטין שאני מתרגש לפגוש את האוהדים הנפלאים של מכבי ואני חושב שאוהדים כאלה אין באף מקום, זו בהחלט הרגשה טובה להגיע".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק