כמו פומות המחכות לטרף

מכבי תל אביב השלימה את ההכנות ללה מאן, ובקבוצה מאמינים כי ינצחו. אפי בירנבוים: "לה מאן תבוא הנה כדי לעשות לנו חיים קשים". טל בורשטיין: יהיה קשה מול בלות'נטל"

יום רביעי 05 נובמבר 2008
מערכת TELESPORT

מכבי תל אביב ערכה הערב (רביעי) את האימון המסכם לקראת משחקה ביום חמישי הקרוב מול לה מאן. הקבוצה מחפשת ניצחון שני ברציפות במפעל היורוליג, אחרי שחגגה על אבלינו בשבוע שעבר ב'היכל נוקיה'. 

המאמן אפי בירנבוים אמר: "הניצחון בשבוע שעבר לא הוריד את הלחץ מסביב לקבוצה. במכבי תמיד יש לחץ. בתחילת האימון היום לא הייתי מרוצה. הסברתי לשחקנים שאנחנו צריכים להיות כמו פומות שמחכות לטרף". 

"לה מאן תבוא הנה כדי לעשות לנו חיים קשים. בלות'נטל ירצה להוכיח לנו איזה קלעי הוא, ואנחנו יודעים שהוא קלעי בחסד. בקיצור, ביורוליג שום דבר לא קל וגם הפעם אנחנו לא מצפים למשחק קל".

טל בורשטיין הוסיף: "אנחנו רוצים להרגיש את הקהל שלנו. אנחנו רוצים לנצח ולשפר את הסיכויים שלנו בבית. דיוויד שחקן מצוין, יהיה קשה מולו, אבל בבית אנחנו מועמדים לנצח ואני מאמין שנעשה את זה".

עמרי כספי אמר: "עם כל החברות עם בלותנטל ששיחק פה בשנה שעברה, מחר למשך 40 דקות אנחנו נהיה היריבים הכי גדולים שלו. המטרה היא לנצח ואז להסתכל הלאה למשחק הבא מול אולימפיאקוס. בבית אנחנו צריכים לעשות את זה, עם הקהל שלנו. עם השחקנים שיש לנו אני מאמין שננצח".

ג'ייסון ויליאמס: "שיחקתי פה נגד מכבי ונגד הקהל שלה וזה אף פעם לא היה קל. ההתרשמות שלי בשבוע שעבר מהחוויה של לשחק ביורוליג עם מכבי כשההיכל מלא זה דבר שגורם לנו להתעלות. אנחנו כבר מחכים למשחק מחר. מאמינים שהקהל יעמוד מאחורינו, ידחוף אותנו ואנחנו נעשה הכל כדי לגמול לו בתצוגת כדורסל גדולה".

יניב גרין אמר: "אני לא בריא במאה אחוז, אבל אין זמן לחכות עד שאבריא. אני אשחק מחר, ומקווה להיות שותף לניצחון צהוב. כל משחק במסגרת היורוליג עם מכבי זו חוויה. גם מחר בטוח יהיה חם בהיכל".

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק