כאילו לא עברו שבועיים

דל פיירו שוב נותן הצגה מדהימה וכובש צמד (17,67) שמעניק ליובה ניצחון שני על ריאל תוך שבועיים, 2:0. עוד בבית ח,: באטה בוריסוב - זניט סנט. פטרסבורג 2:0

יום רביעי 05 נובמבר 2008
מערכת TELESPORT
שוב יובה מגיעה כאנדרדוג למשחק, שוב ריאל פתחה חזק, אבל כמו במשחק הקודם, שוב דל פיירו היה במקום הנכון ובזמן הנכון להעניק ליובה ניצחון גדול. 

כמו במשחק הראשון, דל פיירו בבעיטה גדולה מרחוק (17) העניק ליובה יתרון מוקדם שהחזיק עד המחצית, ובמחצית השנייה הוא חתם את הסיפור מבעיטה חופשית (67), כעת יובה הבטיחה כמעט סופית את המקום הראשון בבית, והוכיחה מחדש שאף פעם אי אפשר להספיד את הגברת הזקנה והפצועה.

מהלך המשחק:

המשחק נפתח רגוע באופן יחסי, עם יתרון קל לריאל במגרש. ההזדמנות הראשונה לביתיים הגיעה בדקה ה-6, כשכדור שהורחק לא טוב הגיע לרגליו של גוטי שנחסם בבעיטה הראשונה, ובשנייה בעט חלש למרכז השער.

ודל פיירו עושה את זה שוב. דל פיירו קיבל את הכדור 40 מטר מהשער, התקדם עד לכ-25 מטרים מהשער ללא מפריע, ושיחרר בעיטה בדיוק מושלם עם רגל שמאל, כדור נמוך וחזק לפינה של קסיאס ומעלה את יובה ליתרון מפתיע בדקה ה-17.

בדקה ה-23 סרחיו ראמוס פיספס הזדמנות פז להשוות את התוצאה, כשקיבל הגבהה ישר לרגל מווסלי סניידר, ומחמש מטר לבד מול השוער, בעט בנגיעה מעל המשקוף בלבד.

בדקה ה-37 ואן ניסטלרוי ניסה את מזלו מקצה הרחבה, אבל הכדור שלו ריחף מעט מעל המשקוף.

המחצית השנייה מתחילה בקצב מהיר כשדרנטה בדקה ה-46 פרץ טוב לרחבה אבל מזווית קשה בעט במקום למסור. בחמש הדקות הבאות פעמיים ריאל דרשה פנדל, אבל פעמיים השופט דחה את הבקשה. 

וזה עוד פעם דל פיירו. בעיטה חופשית של הנסיך בדקה ה-67 הסתובבה היישר לפינה הרחוקה של קסיאס. החומה של ריאל עמדה רע ואיפשרה לדל פיירו לבעוט בקלות לפינת השער באין מפריע.

מאז השער ריאל לוחצת אבל לא מצליחה לסכן את האיטלקים, שנותנים משחק הגנתי מצויין. בדקה ה-85 דל פיירו כמעט והשלים שלושער חלומי, בשמתוך הרחבה, בחצי סיבוב הוא בעט כדור קשה סמוך לקורה של קסיאס.

בתוספת הזמן דרנטה בחן את מנינגר בנגיחה משבעה מטרים, אבל השוער זינק טוב ולקח את הכדור בקלות.
עוד בבית ח', באטה בוריסוב - זניט סנט. פטרסבורג 2:0

זניט ידעו שבשביל לשמור לפחות על סיכוי תיאורתי לעלות הם צריכים ניצחון והם הצליחו להשיג אותו במשחק קשה במינסק. פוגרבניאק כבש את הראשון (34), בדקה ה-77 פולגרנייה הורחק וגרם להרבה לחץ אצל זניט, אבל בדקות הסיום, כשבאטה הפקירה את ההגנה, דאני סגר את הסיפור במתפרצת ונתן לזניט את הניצחון החשוב.

מהלך המשחק:

בדקה ה-12 באטה כמעט ועלתה ליתרון מפתיע כשנקייצ'יק ניצל הגנה רעה של זניט אחרי קרן לבעיטה מעשרה מטרים, אבל למזלה של זניט, הכדור הורחק מהקו.

ובדקה ה-34 זניט עולה ליתרון 1:0. זיריאנוב הוציא מתפרצת מהירה של זניט, שלח את הכדור לפוגרבניאק, שבקלילות שם את הכדור ברשת והעלה את שניט ליתרון חוץ חשוב. 

בדקה ה-73 פולגרנייה, הבלם הצרפתי של זניט הורחק בצהוב שני, וגרם לרוסים להחליף את ארשבין, בתמורה לבלם הובוקאן. 

בדקה ה-88 זניט כמעט כובשת את השני. דאני יוצא קדימה במתפרצת מהירה, אבל במקום למסור הוא ניסה בעיטה ולא דייק.

ועמוק בתוך תוספת הזמן דאני כובש את השני של זניט וגומר את הסיפור. שוב זניט במתפרצת מהירה, הפעם גם כן דאני הולך לבד אבל מסיים את ההתקפה מוצלח יותר, וחותם את תוצאת הסיום, 2:0

  (תמונות רויטרס)

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק