לקחתי את הקליעה לקבוצה

יורוליג: קלע סל הניצחון, קרלוס ארויו מגדיר את מצבה של הקבוצה: "מתבגרים ממשחק למשחק". כספי: "היו לנו מעט אנרגיות היום". בירנבוים: "אני שמח שניצחנו". בית ב': אולימפיאקוס הופתעה בציבונה

יום חמישי 06 נובמבר 2008
שלמה חסיד
המון דפיקות לב, זיעה ומתח שטו בהיכל נוקיה, לאחר הניצחון הדחוק 80:82 מול לה מאן, בזכות המאסטרו, קרלוס ארויו, שקלע את סל הניצחון.

קלע סל הניצחון, קרלוס ארויו: "הכל טוב. ניסיתי ליצור משהו לקבוצה, בסופו של דבר לקחתי את הקליעה מהר לקבוצה, זה היה ניצחון מצויין עבורנו ואני כבר רוצה להמשיך הלאה למשחק הבא. אנחנו עדיין מתבגרים כקבוצה, אנחנו משחקים הגנה הרבה יותר טוב, תופסים ריב' מצויין. זהו ניצחון מצויין עבורנו".

אפי בירנבוים: "כל משחק ביורוליג הוא מאד קשה, קבוצה שמוליכה את הליגה בצרפת ללא הפסד, היה חסר לנו אנרגיות בתחילת המשחק ואחרי זה היינו צריכים לעשות התאמות. אני מאד מאד נהנה מניצחון כזה, כי זה מעיד על אופי של קבוצה שלא נשברת. אני חושב שלכל משחק יש אחריות שלו, כל משחק צריך ללמוד. הראנו גם אופי וגם ניצחנו."

טל בורשטיין אמר בסיום: "כן יש לנו יותר מדי פעמים, שאנחנו מאבדים ריכוז בהתקפה, שהיא נתקעת ונתנו לבלות'נטאל להכנס למשחק. צריכים לשמור על יותר יציבות, מדברים על זה, צריך ליישם זאת פשוט".

מרכוס בראון, שקלע סל שהוביל להארכה: "ניסינו לפעמים ללכת עם הראש בקיר וזה לא הלך. זהו ניצחון גדול, הגנו על המגרש הביתי שלנו, הם קבוצה מאד אתלטית, מאד מסוכנת. נתנו להם להרגיש בנח וזה לא טוב. נצטרך לשפר עמדות במהלך השבוע לקראת המשחק הבא."

עמרי כספי: משחק לא טוב שלנו, עם מעט אנרגיות, אסור לנו לשחק כך בבית שלנו. לשמחתי עזרתי לקבוצה שניצחה. קצת פגע לי בביטחון החילוף, אבל אין מה לעשות זו החלטה של המאמן, ממשיכים הלאה ולעבוד קשה כדי להתקדם". 

דיאו פישר: "עוד יום עבודה, כרגיל. הם באמת היו מאד אתלטיים, בלות'נטאל שיחק כאן והוא בא עם לא מעט אמוציות. ובסופו של דבר השגנו את הניצחון. קרלוס החטיא גם קליעת עונשין לפני כן, אבל זה היסטוריה, הוא קלע את סל הניצחון".

הבית של מכבי: אולימפיקוס הפסידה לציבונה

ציבונה זאגרב מסתמנת כקבוצה הטובה ביותר בבית ב', והקרואטים הצליחו לנצח גם את אולימפיאקוס 76:85 עם הלפרין וויצ'יץ'.

לא רק מכבי תל אביב הפסידה בזאגרב, הנה גם אולימפיאקוס, שהסתמנה כקבוצה החזקה בבית נכנעה בחוץ. משחק חלש של הלפרין, שקלע רק 2 נק' פלוס 7 נק' של וויצ'יץ', שגם כן לא היה במיטבו. קאלווי הוליך את ציבונה עם 17 נק', ביחד עם מארשל שהוסיף 15 נק'.

במסגרת בית ג' של היורוליג, גברה אולקר/פנרבחצ'ה בחוץ 67:70 על באדלונה הספרדית. רומא הפתיעה את לובליאנה 67:78 בחוץ. צסק"א מוסקבה לא עוצרת עם ניצחון חשוב 54:58 בספרד מול ריאל מדריד. סיינה האיטלקית הפתיעה בבית 61:71 את ברצלונה הספרדית.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק