מותחן ענק ביוסטון

יוסטון אירחה את פורטלנד למותחן מהסרטים, שנגמר בשלשה בשנייה האחרונה של בראנדון רוי בהארכה, שקבעה את תוצאת הסיום 101:99 לפורטלנד. אורלנדו גברה על פילדלפיה

יום שישי 07 נובמבר 2008
מערכת TELESPORT
 דרמה אדירה הייתה ביוסטון הלילה, כשהמשחק לאורך כל אורכו היה צמוד והוכרע בסל של השנייה האחרונה של ההארכה. מגריידי עם שתי זריקות עונשין מוצלחות קבע את תוצאת הסיום ברבע הרביעי, 90:90. 

השניות האחרונות של הארכה היו פשוט מטורפות, כששתי הקבוצות הצליחו להטות את ההובילה לכיוונם, אך רק באופן זמני.

בראנדון רוי, 10 שניות לסיום נתן את היתרון לפורטלנד. ישר אחר כך יוסטון נתנה את הכדור ליאו מינג, שעם סל ועבירה העביר את היתרון ליוסטון. ואז, כשנותרה פחות משנייה לסיום, בראנדון רוי קלע שלשה גדולה עם הבאזר והעניק לפורטלנד ניצחון מתוק, 101:99.

במדי הרוקטס הצטיין בעיקר מגריידי עם 30 נקודות, 8 אסיסטים ו-7 ריבאונדים. 
אצל הבלייזרס, היה זה אלדריג' שנתן משחק גדול, עם 27 נקודות ו-9 ריבאונדים. אאווטלו גם כן נתן משחק טוב עם דאבל דאבל של 14 נקודות ו-13 ריבאונדים

במשחק נוסף שהתקיים הלילה, אורלנדו גברה על פילדלפיה 98:88.  ראשד לואיס וטורקוגלו תרמו כל אחד 20 נקודות ו-8 ריבאונדים, כשלואיס גם הוסיף 4 אסיסטים. גם לג'מיר נלסון היה משחק טוב עם 16 נקודות ו-9 אסיסטים.

במדי פילדלפיה הצטיין תאודויוס יאנג הצעיר, שקלע 19 נקודות ואיגואדלה, שסיים את המשחק עם נתונים מרשימים של 16 נקודות, 11 ריבאונדים ו-8 אסיסטים.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק