ערב שני בפלייאוף היורוליג

הלילה יתקיים הסיבוב השני של משחקי הפלייאוף ביורוליג. בחרנו שני משחקים מרכזיים שיפגישו קבוצות למשחק קריטי שיקבע רבות לגבי סיכויי ההӢפלה שלהן

יום רביעי 25 מרץ 2009
אשר גולדברג
משחק ۞ספר 71: פנאתנייקוס - סיינה (6+)

אחרי משחק צמוד שהסתיים בניצחון 85:95 של היוונים, הערב יפגשו שתי הקבוצות למשחק שסביר שיכריע את סדרת המפגשים. היוונים הוכיחו עליונות ברורה במאצ'אפים וקשה לראות את סיינה מוצאת את הכוחות וߔיכולת לגנוב ניצחון ביוון.

במשחק הראשון קלעו רומיין סאטו וטרל מקנטייר 56 נק' מתוך ה- 85 של סיינה, זאת לעומת 5 שחקנים שקלעו בדאבל פיגרס עבור פנא. הסגל הארוך והאיכותי של אובראדוביץ' יהווה את היתרון שיכריע את המשחק מעל לליין לטובת פנא ואף בסדרה כולה - לטובת היוונים.

ההימור: 1, היחס: 1.8

משחק מספר 65: צסק"א מוסקבה - פרטיזן בלגרד (12+)

המשחק הראשון בין הקבוצות הוכרע ברבע ראשון חלש של פרטיזן, בו קלעה רק 3 ߠק', במשחק שהתסיים בסקור נמוך במיוחד של 105 נקודות. קשה לראות את פרטיזן מנצחת את המשחק, אך לבטח סביר להניח שלא יפתחו רע כפי שפתחו במשחק הראשון וישמרו את המשחק צמוד. האורחים לא יובסו בלמעלה מ-12 הפרש.

פרטיזן תקבל משחק טוב יותר מסטפן לאסמה, שסייӝ עם 1\7 מהשדה במשחק הראשון, בנוסף תצטרך לשמור על הכדור יותר (16 איבודים במשחק הראשון), וכך לא תפסיד. בכל מקרה, צסק"א תספתק גם בניצחון דחוק שישפר משמעותית את סיכויי ההעפלה שלה.

ההימור: 2, היחס :1.8

תגובות

טלספורט בפייסבוק

4