רוני לוי בראש מהפכת טביב

רוני לוי צפוי להיות מאמנה של הפועל ת"א בעידן החדש של אלי טביב, תקציב הקבוצה יעמוד על 35 מיליון ש"ח. מורדי דדון, איש המשק, מונה אמש למנכ"ל זמני

יום שני 10 נובמבר 2008
אשר גולדברג

תכניות הפועל ת"א לעונה הבאה כבר מוכנות ומוסכמות על צמד הבעלים מוני הראל- אלי טביב.

תקציב האדומים יעמוד על 35 מיליון שקלים לערך כשכותרת היא דווקא השינוי הצפוי בעמדת המאמן. מי שאמור לתפוס את מקומו של אלי גוטמן הוא מאמן מכבי חיפה לשעבר, רוני לוי, שימנה צוות מקצועי ויקבע את רשימת המשוחררים והמצטרפים למועדון.

אמיר לובין, הזוכה להערכה ושבחים, צפוי להשאר בתפקיד בכיר במועדון.

לטווח הקרוב, משרת מנכ"ל הפועל תל אביב לא נשארה מיותמת. הבעלים, מוני הראל, הכניס לחדרו של אריה הרשקוביץ' המפוטר, את איש המשק הותיק, מורדי דדון ומינה אותו למנכ"ל עד שגבי קצרה, או מינוי אחר, יוכרזו.

שותפו של הראל, עורך דין שחר בן עמי, כבר נמצא למעשה עם רגל וחצי מחוץ למועדון ורק מהלך דרמטי ימנע את פרדתו. 


סדר חדש במתחם חודורוב

לאחר שאמש פוטר אריה הרשקוביץ' מהמועדון, הבוקר (ראשון) הגיע למתחם חודורוב וארז את חפציו. לאחר מכן נפרד מהשחקנים ומאנשי המועדון בדמעות. מוני הראל גם כן נכח הבוקר במתחם חודורוב וצפה באימון הקבוצה.

מוני הראל אמר: "זה מה שקרה, נעשה במחשב ואין כל חרטה על כך". כמו כן הגיב שחקן בקבוצה על הפיטורים: "מקווה שהמועדון לא יתרסק בעקבות פיטורי הרשקוביץ'".

שחר בן עמי המנהל את הפועל ת"א יחד עם מוני הראל,  מסיים גם הוא את תפקידו בעקבות חילוקי הדעות הקיימים בהנהלת הפועל ת"א עם הבעלים מוני הראל. אחרי שהרשקבוביץ פוטר ללא אישורו של בן עמי, הוא לא הגיע אתמול (שבת) לבלומפילד למשחקה של הקבוצה. אלי טביב הבעלים המיועד כבר משתלט על המועדון, ובן עמי לא בתוכניות הניהוליות שלו. 

שחר בן-עמי  יודיע בקרוב על התנתקות מהמועדון. בהפועל תל-אביב יפרסמו הודעה מסודרת על נהלים חדשים.

אחרי שנים רבות בתפקיד מנהל ומנכ"ל הפועל תל אביב, אריה הרשקוביץ' עוזב מיידית את האדומים אחרי שקיבל הודעה על כך בחדר ההלבשה מיד בסיום המשחק נגד מכבי פתח תקווה (1:1).

בהפועל תל אביב כבר מחפשים זמן ארוך את הדרך לנקות את הקבוצה משרידי העבר התקועים להם כמו עצם בגרון, ולהתחיל לפנות את הדרך לעידן הניהולי החדש של אלי טביב. כבר בתקופה הקרובה ייכנס לתפקיד גבי קצרה, איש אמונו וסודו של טביב. 

הלם שרר הערב (שבת) בחדר ההלבשה האדום בבלומפילד, ובעיקר אחרי שהרשקוביץ' ישב במשחק על הספסל. יו"ר  הקבוצה, אמיר לובין, קיבל הצעה להחליף את הרשקוביץ', אך הבהיר כי אינו מתכוון לקחת את התפקיד על עצמו. 

טביב יצרף שותפים מארה"ב

אלי טביב, הבעלים המוביל של הפועל ת"א בעונה הבאה לצידו של מוני הראל, כבר השלים למעשה את תוכניות העבודה לעונה הבאה. טביב מתכוון לצרף להפועל אנשי עסקים מארה"ב אשר יעמידו תקציב שיא כדי להעמיד קבוצה שתיאבק על תואר האליפות.

בין השמות שטביב ואנשיו פועלים להביא קבוצה הם פיני בלילי, סלים טועמה ותמיר כהן, שחקנה של בולטון מליגת מהפרמייר-ליג האנגלית. טביב אינו מתכוון בשלב זה למכור את סמואל יבואה לאירופה, למרות שיש לו הצעות מצרפת ובלגיה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק