כמה מחשבות על השבת

עד מתי נמני ישתוק ולמה זה טוב לו? אז מי אשם בעזיבת אסולין את הפועל תל אביב? מה הייתה הטעות של פרדי דוד? למה מזלזלים בנו בקול ישראל? ואיך זכה גיא לוזון בכזו חסינות? דורון ברגר מנסה להשיב

יום ראשון 09 נובמבר 2008
דורון ברגר

אבי נמני. גם בשבת, לאחר משחק הניצחון על הפועל פתח תקווה, אבי נמני העדיף לשתוק. יש כאלה שזה הרגיז אותם ויש כאלה שיגידו כי  נמני פשוט מעדיף לדבר (יותר נכון, לעבוד) על המגרש. ואולי נמני פשוט מנסה להכשיר את הרגע בו יצרף דמות מקצועית בכירה נוספת? אם הוא יעשה זאת בעקבות שרשרת הפסדים, יגידו שהוא פחדן. יכול להיות שנמני מעדיף לשתוק, לנצח ואז לזוז שוב קצת הצידה ולפנות מקום, אולי לאורי מלמיליאן. ניצחון בדרבי בעוד שבועיים יאפשר לו לעשות זאת כמו גדול.

ליאור אסולין. לליאור אסולין היו כמה עונות נהדרות לפני שהגיע להפועל תל אביב ומתברר שגם אחרי שעזב את מתחם וולפסון. אסולין הוא ללא ספק שחקן הליגה המצטיין של החודש האחרון. שער בכל שבוע והגעה לפחות לעוד הזדמנות טובה אחת בכל משחק. אסולין הוא איש מורכב, כנראה מורכב מידי, גם על המגרש וגם ליד האישה והילדים. צריך לדעת איך להשתמש בו נכון וראוי שראשי הפועל תל אביב יודו שהם פשוט לא ידעו להוציא ממנו עשירית ממה שהוא שווה.

פרדי דוד. פרדי דוד ירד בעונה שעברה ליגה עם מכבי הרצליה ולמרות זאת חשבו בבני סכנין שהוא האיש הראוי להחליף את אלישע לוי. אלא שאחרי שהקבוצה פורקה מנכסיה היה ברור שלדוד אין יותר מידי סיכוי. מבחינת ראשי סכנין כנראה ובאמת חייב לבוא שינוי. מבחינת דוד, פשוט לא ברור מדוע לקח על עצמו את התפקיד הבלתי אפשרי.

שירים ושערים. התוכנית הזו כאילו חזרה לשידור לפני כחודש. היא מתחילה בשעה 19:00, אחרי שמרבית המחזור כבר מאחורינו. זה השבוע השני ברציפות שמרבית משחקי המחזור מתחילים בין השעות 15:00 ל-17:30. חלם/טיפשות/טמטום/זלזול/בזבוז כספי ציבור. תמחקו אתם את המילה המיותרת. בעצם אין כזו.

גיא לוזון. לא ברור איך הוא מצליח לזכות בכזו חסינות שאפילו אברהם גרנט לא חלם עליה. כן ברור שיש עדיין רבים שמפרגנים לו. בכל שבוע, מדווחים מספר עיתונאים כי נעשה לקבוצתו עוול. אתמול, אחרי שספגה שלישיה מול בית"ר ירושלים, בעונה בינונית ועוד במשחק ביתי בבלומפילד, הוא שוב זכה למילות פרגון. משה פרימו בקול ישראל אמר  כי: "התוצאה לא משקפת את המשחק של בני יהודה. לא הגיע לה להפסיד בהפרש של שלושה שערים". אז רק שתדע פרימו, אפרופו שלושה. בשנתיים האחרונות השיג לוזון הצעיר שלושה נצחונות. עוד פעם - שלושה נצחונות בשנתיים.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק