משהו קסום יכול לקרות

דניאל יאמר , הבעלים של מכבי נתניה שיגר מכתב לאוהדי הקבוצה. יאמר לאוהדים: "יש לנו את הכח לשנות, לעשות, ולהגשים. תאמינו. הרוח, האחדות והאמון שלנו האחד בשני כל אלו הם הסוד של נתניה"

יום חמישי 13 נובמבר 2008
אשר גולדברג

 דניאל יאמר, הבעלים של מכבי נתניה, פרסם היום איגרת לאוהדי הקבוצה לקראת המשחק החשוב מול בית"ר ירושלים ביום שני.

העובדה שנתניה דורגת ראשונה בטבלה הביאה לאופירה אצל יאמר ששיגר מכתב באמצעות האתר הרשמי של הקבוצה.

יאמר כותב: "זו הפעם הראשונה שבעיר שלנו מאמינים שמשהו קסום יכול לקרות לעיר שלנו. למרות שאין לנו אצטדיון ראוי, מגרשי אימונים, ולמרות שכולם אומרים שאנחנו קבוצה בינונית. יש משהו באוויר שמשהו קסום יכול לקרות.

הרוח, האחדות והאמון שלנו האחד בשני כל אלו הם הסוד של מכבי נתניה. כולנו למען אחד ואחד למען כולם. אבל אנחנו צריכים אתכם איתנו ממלאים את האצטדיון אנחנו צריכים אתכם נגד כל קבוצה ובכל משחק ולא רק במשחקים מול בית"ר י"ם, מכבי חיפה, הפועל ומכבי ת"א.

העונה הזאת משחק של מכבי נתניה ממלא דווקא אצטדיונים במקומות אחרים, כמו ביום שני האחרון מול מכבי חיפה, אבל הבית שלנו עדיין לא מלא בכל משחק עד אפס מקום.

אנחנו מודעים לבעיות הסביבתיות, אבל הקבוצה שלנו צריכה בית חזק בגלל שבלעדיכם האוהדים האמיתיים לא יהיה את אותו הקסם המיוחד של הקופסא, אצטדיון מלא באוהדים שלנו ייתן לשחקנים שלנו עוד יותר אנרגיות. העונה הזאת אינה רק בידיים שלנו היא בידיים של כולנו.

אני קורא לכולם האוהדים הרדומים להתעורר, לתמוך בנו, ולהגשים את החלום היפה ולהפוך אותו לריאלי. זה מסר לא רק שלי אלא מסר מכל המועדון, ההנהלה, הצוות המקצועי וכמובן השחקנים שצריכים אתכם.
כאלה שלא מחשיבים את האוהדים שלנו להכי טובים בליגה אבל המטרה שלי שגם הם יהפכו להיות כאלה ויגדלו ביחד עם הקבוצה. יש לנו את הכוח לשנות, לעשות, ולהגשים. תאמינו. 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק