הקהל פה עלה בלהבות

אייל לחמן סיכם את הרגעים הדרמטיים בניצחון סכנין 0:1 על הפועל ת"א. אלי גוטמן: "השופטים צריכים לעשות את העבודה שלהם. אולי יגידו שאני מתבכיין, אבל זה מרגיז"

שבת 15 נובמבר 2008
מערכת TELESPORT

בני סכנין השיגה הערב (שבת) את ניצחונה הראשון בבית העונה, כשגברה על הפועל ת"א 0:1. שופטי המשחק, בראשותו של מנשה משיח, היוו גורם מכריע בתוצאת המשחק, כשפסלו שער חוקי של מהראן לאלה (73) והורו על כדור עונשין מ-11 מטרים לזכות האדומים בתוספת הזמן למשחק, בהחלטה מעוררת ספק.

מאמן בני סכנין החדש/ישן, אייל לחמן, סיכם: "באופן טבעי, כשעובדים כ"כ קשה בחצי השעה האחרונה אז הסיום היה דרמטי והקהל פה עלה בלהבות. סכנין עשתה הכנה טובה לליגה, והניצחון שייך ללב ולנשמה וגם לצוות המקצועי שהכין אותה. אני אסתום את הפה לגבי השופטים ואתעסק רק בנושא המקצועי. סגרנו את האמצע וזה מה שהביא את הניצחון". 

מאמן האדומים, אלי גוטמן, לא חסך ביקורת מהשופטים: "פתחנו טוב את המשחק. במחצית השניה שיחקנו טוב. ספגנו שער, ואחריו כבשנו שער חוקי לחלוטין. הגיע לנו כדור עונשין וכרטיס אדום לפטי יא יא. השופטים צריכים לעשות את העבודה שלהם. אולי יגידו שאני מתבכיין, אבל זה מרגיז".

"אנחנו, מבחינת משחק ההגנה שלנו, לא היינו טובים היום. גם בגול, אוקוצ'ה הסתובב חופשי ב- 16 שלנו. לא יצרנו מספיק מצבי הבקעה, אבל במרכז השדה שלטנו. אין קשר בין המשחק היום לדרבי".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק