רק תיקו לחיפה

ליגת העל: קריית שמונה סחטה תיקו 1:1 בקריית אליעזר מהקבוצה הביתית. משחק ביתי שני רצוף בלי ניצחון למכבי חיפה, שמשאיר את נתניה בצמרת הליגה

שבת 15 נובמבר 2008
מערכת TELESPORT

מכבי חיפה, יכולה לצאת מהמשחק היום מאוד מאוכזבת, אחרי שבמשחק שהיא שלטה בו לאורך רוב הזמן היא לא הצליחה לייצר מספיק מצבים, והצליחה רק להוציא תיקו מול הקבוצה החלשה של מישל דיין, שבעיקר התגוננה.

רפאלוב העניק את היתרון לחיפה בסיום המחצית הראשונה, אבל יובל אבידור השווה בפתיחת המחצית השנייה וקבע את תוצאת הסיום, 1:1.

כעת, לנתניה יש אפשרות לפתוח פער בצמרת, בתנאי שהיא תשיג ניצחון מול הקבוצה המפורקת של ראובן עטר בשני.


מהלך המשחק:

המשחק נפתח בקצב טוב כשההזדמנות הראשונה המסוכנת הייתה של החיפאים, ומכולם דווקא של בירם כיאל, שנקטל על ידי חבריו אחרי המשחק מול נתניה. בדקה ה-4, קטן התחיל את המהלך מימין, שלח לבוקולי שהשאיר לכיאל בתוך הרחבה. כיאל הסתובב טוב על המגן שלו, ובעט חזק מעט מעל השער.

קריית שמונה מתגוננת טוב, ומקשה על חיפה להגיע למצבים מסוכנים. הבעיה היא שהיא בעצמה לא תוקפת ואם היא תמשיך ככה 90 דקות בסוף היא תספוג.  בדקה ה-19, כדור שהורחק מההגנה הגיע אל רגליו של כיאל, שמ-25 מטרים שפשף את המשקוף של דני עמוס.

חיפה ממשיכה להיות הקבוצה ששולטת במשחק, אבל המקומיים מתקשים להגיע למצבים מסוכנים. בדקה ה-36, קטן השאיר כדור חכם לרפאלוב, שמצד שמאל של הרחבה בעט חלש לידיו של עמוס.

בדקה ה-39, בעיטה חופשית של סואן מרחוק פגעה בדרך בקרופניק ושינתה כיוון, אבל אמיר אדרי הגיב מצויין וזינק לכדור טוב.

ובדקה ה-43 הגיע השער למכבי חיפה. בעיטה חופשית של רפאלוב מ-18 מטרים מצאה את דני עמוס לא מוכן, כשהכדור הלך אל הפינה שלו, אך השוער לא הצליח להגיע אליו. ועכשיו תצפה לנו מחצית שנייה הרבה יותר טובה, כשקריית שמונה תהיה חייבת לצאת לתקוף.

ובפתיחת המחצית השנייה, קריית שמונה משווה את התוצאה. כדור ארוך ענק של צרפתי הגיע אל רגליו של בן בסט. בן בסט, אקס מכבי חיפה, ספק הוכשל על ידי דקל קינן, אבל הספיק לקום ולהגיע אל הכדור ראשון ולשלוח אותו אל עבר אבידור שהיה פנוי לגמרי, ומול שער כמעט ריק הוא השווה את התוצאה.

שתי דקות אחר כך, דאבל פס נפלא בין בן בסט לאבידור השאיר את אבידור המהיר מעבר להגנת חיפה, ומזווית קשה הוא בעט טוב, אבל אדרי הדף את הכדור לקרן.

בדקה ה-56, כיאל נשאר פנוי מחוץ לרחבה, ומ-20 מטרים הוא בעט חזק אל ידיו של השוער.

בדקה ה-58 קטן הקפיץ כדור אדיר אל הרחבה לכיוונם של גאדיר ופאנטיני, אבל שניהם פיספסו את הכדור, וקריית שמונה ניצלת משער בטוח.

בדקה ה-75, משומר הרים כדור מצויין לרחבה שהגיע אל ראשו של קינן. קינן היה פנוי, אבל נגח אל מחוץ למסגרת.

בדקה ה-86 שוב דקל קינן הגיע למצב נגיחה מסוכן, הפעם מקרן, אבל שוב הוא לא מצא את המסגרת.הרכבים: 

מכבי חיפה: אמיר אדרי, פיטר מסיללה, ליאוניד קרופניק, דקל קינן, אלון חרזי (אייל משומר 62), בירם כיאל (אייל גולסה 62), ג'ון קולמה, גוסטבו בוקולי (מוחאמד גאדיר 53), ליאור רפאלוב, יניב קטן ופאנטיני.

הפועל עירוני קרית שמונה: דני עמוס, יניב לביא, רן קוז'וק, יוסי ביטון, עמיר נוסבאום (אגודה גואבינה, 90), עבאס סואן, יובל שבתאי, חייר סספדס, עומר פרץ, עדן בן בסט, יובל אבידור.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק