פניג'ל יהיה נציגו של גאידמק

בתוך 36 שעות צפוייה פגישה בין ארקדי גאידמק למאיר פניג'ל, שאמור לקבל את ניהול בית"ר ירושלים ולעמוד בראשה. דרק בואטנג הודיע שהוא לא מוכן לעבור בינואר לחטאפה

יום ראשון 16 נובמבר 2008
אשר גולדברג

ביום שישי קיים ארקדי גאידמק פגישה ארוכה בביתו בקיסריה עם יועצו יוסי מילשטיין ועם עורך דין שמעון שגב, האיש המרכזי שמנהל את עסקיו. בפגישה שוכנע גאידמק שלא להענות לדרישות של בני משפחתו ובעיקר של בתו קטיה לעזוב את בית"ר ירושלים ולהודיע במסיבת עיתונאים על התנתקות מהמועדון.

ההחלטה הכבדה שנפלה, שגאידמק התנתק מבית"ר ירושלים ולא יהיה מעורב כלל בנעשה בה.
הקבוצה תעבור לידיו של מאיר פניג'ל, שהיה יו"ר בית"ר ירושלים ואחד הבעלים שממנו רכש ארקדי גאידמק את המועדון.

פניג'ל היה מספר 5 ברשימתו של ארקדי גאידמק בסיעתו "צדק חברתי". בתוך 36 השעות הקרובות אמור פניג'ל להפגש עם גאידמק, פגישה שתסלול את קבלת הקבוצה לידיו והוא יהיה האיש שיהיה הקובע המוביל במועדון ומתחתיו יעבוד היו"ר איציק קורנפיין.

כשבתוכניות הקרובות יצרף פניג'ל שורה של אנשים, שיעבדו במועדון וכבר אתמול עלו שמם  של אברהם לוי ומשה דדש, שיעזרו לידו. הקבוצה תתייעל כספית, תנסה לשחרר מספר שחקנים מהמועדון ולהציב קבוצה צעירה, שלא תתבסס על שחקני רכש יקרים. 

במקביל הודיע דרק בואטנג לנציגי קבוצת חטאפה הספרדית, שהגיעו לארץ וביקשו דרך סוכן שחקנים ישראלי, ליצור איתו קשר, שהוא מוותר על ההצעה הנכבדת ואינו מוכן לעבור לספרד. לבואטנג חוזה שמסתיים בסוף חודש מאי ולפי החוקים הוא יכול כבר מחודש ינואר 2009 לנהל משא ומתן פתוח עם כל קבוצה בארץ או בחו"ל בלי רשות של בית"ר ירושלים.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק