גורל העונה כולה תלוי בדרבי

הבעלים של מכבי ת"א, אלכסנדר שניידר, שוחח עם ידידיו בישראל והביע אכזבה עמוקה מהיכולת של השחקנים. שניידר ימתין לדרבי לפני שיקבל החלטות לקראת חלון ההעברות

יום ראשון 16 נובמבר 2008
אשר גולדברג

מכבי תל אביב חזרה לאחור ובתצוגת כדורגל חלשה ביותר, לא מפוקסת ומזלזלת הצליחה לחלץ תוצאת תיקו 2:2 נגד מ.ס אשדוד.

הבעלים אלכס שניידר, שצפה במשחק בקנדה קיבל טלפונים ממקורביו, והודיע שהוא: "מלא אכזבה", כשהשחקנים אינם מכבדים את הסמל ואת החולצה שהם לובשים. שחקנים שאינם ראויים לשם מכבי תל אביב.

שניידר ימתין עד אחרי המשחק ביום שני הבא נגד הפועל תל אביב, שלאחריו יחליט יחד עם אבי נמני, אביב בושינסקי ועוזי שעיה על השינויים בסגל, כשמספר שחקנים שאינם מתאימים למועדון יתבקשו לעזוב ובראשם הקרואטי, איגור טומאסיץ'.

שחקן במכבי תל אביב אמר: "לפחות חמישה שחקנים לא מילאו את ההוראות ושיחקו הפוך ממה שתרגלנו לאורך השבוע. זה בושה, בחמש הדקות האחרונות הורדנו את הראש וחיכינו לנוק אאוט".

הכדורגלן התכוון לדור מלול, אבי יחיאל, דולי ג'ונסון, איליה יבוריאן, ג'יז'רמו ישראלביץ' ויאניק קאמנן, שמשחקם היה עלוב ולא מילאו את ההוראות הטאקטיות של המאמן אבי נמני. במכבי תל אביב יעשו הכנה חזקה ביותר לדרבי וברור להם, שהפסד להפועל תל אביב הוא מבחינתם נוק אאוט לעונה כולה.

במהלך הימים הקרובים יתברר אם יובל שפונגין ואורי שטרית יוכלו לחזור לעמדות שלהם כמגינים, אחרי שלטענתם הם הבריאו והחלימו. לקראת הדרבי מתכנן אבי נמני לשחק עם שלושה קשרים אחוריים ובמהלך הימים הקרובים האימונים יהיו יותר טאקטיים ויתרכזו במהלכים הגנתיים והתקפיים, שבהם השחקנים אינם מחוברים ואינם מבינים מה בדיוק רוצים מהם.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק