רוד, אתה חסר

ספרד: חסרונו של החלוץ ההולנדי התחיל לתת אותותיו בהפסדה של ריאל לויאדוליד, שוסטר בדרך הבייתה? גם ולנסיה הפסידה, 3:2 בבית לגיחון. איטליה: איברהימוביץ' ניצח את פאלרמו

יום ראשון 16 נובמבר 2008
עכשיו זו כבר עובדה, חסרונו של רוד ואן ניסטלרוי עשוי להכריע את העונה של האלופה, כשהערב הפסידו הבלנקוס של שוסטר 0:1 בחוץ לויאדוליד.

התוצאה אינה משקפת, ויאדוליד הייתה המסוכנת יותר והגיעה ללא מעט הזדמנויות במהלך המשחק. השער הובקע בדקה ה-48, כאשר כדור מהאגף הימיני הגיע לקאנוביו, הקשר האורוגוואי, שבעט לחיבורים של קאסיאס, לא לפני שהשכיב אל הקרקע שלושה מגיני ריאל.

ריאל הייתה קרובה וכמעט שחזרה למשחק, אך החמצות מסמרות שיער של ראול לקראת סיום המשחק, העניקו לויאדוליד שלוש נקודות יקרות. שתי דקות לסיום הורחק היינצה המתוסכל, בצהוב שני.

השבוע דובר רבות על עתידו של שוסטר בעקבות ההדחה המשפילה מהגביע, הדעות בספרד הן שהמאמן לא ישרוד את השבוע לאחר הפסד שני בתוך שבוע וכנראה שרק ימים יגידו.


במשחק נוסף שנערך הלילה בספרד, הפסידה ולנסיה במסטאייה לספורטינג גיחון 3:2. כבר אחרי 12 דקות, לואיס מוראן כבש את הראשון לזכות גיחון, החלוץ קיבל כדור נהדר ממיצ'ל, לא התבלבל ושלח לרשת את הראשון של האדומים. דוד בראל הכפיל את התוצאה עם בונבוניירה פלוס מתאבן של 5 "ביסיקלטות", לרשת של העטלפים, 2:0 מדהים אחרי 59 דקות

 ולנסיה חזרה למשחק כשדיוויד וייה כבש בדקה ה-65 בבעיטת עונשין מ-11 מטרים, אבל גיחון קיבלה את מספר 3 מרגלי דייגו קסטר, בשער שיהיה ללא ספק, מועמד לשער העונה: החלוץ הקפיץ פעם אחת ברגל ופעם שנייה בראש, לפני שהרשית את מס' 3 של גיחון. חואן מאטה עוד הספיק לצמק בדקה ה-90. 3:2 בסיום והפסד בייתי כואב לולנסיה.


איטליה: אינטר לא נעצרה בסיציליה

משחק יחיד נערך בהמשך המחזור ה-12 באיטליה, כאשר אינטר השיגה ניצחון חוץ 0:2 מול פאלרמו בחוץ.  את השערים לנראזורי כבש מי אם לא, זלאטן איברהימוביץ', כאשר במחצית השנייה תרם צמד מצויין בדקות ה-49' 62' שהוליכו לניצחון. תמונות: רויטרס.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק