רוח קרירה נושבת בחיפה

שחר עצבני, ביקורת של ראשי הקבוצה על היכולת ושיטת המשחק של אלישע לוי. "ההרכב מבוגר ועייף, אי אפשר שרק יניב קטן יהיה הברומטר". שיחות אישיות צפויות, אלישע דורש חלוץ

יום ראשון 16 נובמבר 2008
אשר גולדברג
 במכבי חיפה מתחילים להפנים שהם לא קבוצה כל-כך מרשימה כפי שגורמים שונים מנסים ליצור בתקשורת. גורם במכבי חיפה הבהיר: "זו עונה שאין יריבות לאליפות, בשלב זה. היינו צריכים להיות בפער 10 נקודות מהמקום השני. במקום זה, הכל פתוח ובמקום מרוץ של קבוצה בודדת הקהל זוכה לחזרה לעונה שעברה".

הצוות המקצועי זוכה לביקורת על ההרכב שבו פותחים מספר שחקנים ותיקים שהיו צריכים כבר לפרוש. הקבוצה מאבדת כיוון אחרי 30 דקות והכל כאילו תלוי ביניב קטן. אם מכבי חיפה ואלישע לוי תלויים במוחמד גדיר ואייל גולסה, אין סיכוי לאליפות.

תארו לכם אתמול את הבעלים יעקב שחר יושב עצבני ביציע הכבוד ונאלץ לעזוב את מקומו ביציע כדי להבהיר לשחקנים ולצוות המקצועי איך צריך לשחק כדורגל. פשוט מביך היה בסיום בחדר ההלבשה. 

שחקן במכבי חיפה אמר: "זה מתחיל להיראות רע. כולם רואים שהקבוצה לא מתפקדת ובייחוד בבית. יש אמנם המון מצב רוח באימונים, מנסים כאילו להחיות את עידן ג'ובאני רוסו, אבל למכבי חיפה אין קבוצה מאוזנת. הביקורות מוצדקות, לשחר לא הייתה סיבה להגיע לחדר ההלבשה אם לא היו לו טענות".

במחזור הקרוב יוצאת מכבי חיפה ל"אורווה" למשחק מול הפועל פתח-תקווה. רק בסוף השבוע אמור ניר דוידוביץ' להחליט אם הוא כשיר למשחק. בירם כיאל שנפצע אתמול והוחלף יהיה כשיר לשבת.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק