אין הכרעה

אנגליה: טעות קשה של בן חיים, הובילה את האל סיטי לשער הראשון, אבל בסופו של דבר מנצ'סטר סיטי סחטה תיקו 2:2 בחוץ. גם יעקובו ואברטון השיגו תיקו ביתי מול בורו. גרמניה: ניצחון משכנע לברמן

יום ראשון 16 נובמבר 2008
מערכת TELESPORT
 מה עובר על מנצ'סטר סיטי? הבחורים של מארק יוז ממשיכה לאבד נקודות והפעם 2:2 במשחק החוץ מול האל סיטי החזקה. עוד במסגרת המחזור ה-13, כאשר מידלסבורו סחטה תיקו 1:1 בחוץ מול אברטון.

קבלת פנים לא מרשימה ליוותה את טל בן חיים, למשחק החוץ ב'קינגסטון סטדיום' בהאל סיטי, לאחר התיקו 2:2 מול מנצ'סטר סיטי. 

כבר בדקה ה-14, טעות קשה של טל בן חיים, שהסית כדור חלש חזרה לבועז מייהל, אבל דניאל קוזין הבחין באיטיות המסירה, צד הכדור וקבע 0:1 למארחת. למרות זאת, טעות לעולם חוזרת ו-20 דקות לאחר מכן זאייטה עשה כמעט שיחזור של הטעות של בן חיים וסטפן איירלנד השווה. 

המחצית הראשונה הסוחפת נמשכה, כאשר איירלנד, סידר לעצמו מצב בתוך תוספת הזמן ושלח פגז לפינה, שקבעה מהפך 1:2 לסיטי. במחצית השנייה, כדור חופשי פשוט של ג'ובאני, נגע בחומה והסית את הכדור לרשת 2:2 בסיום. 

במשחק נוסף שנערך בגודיסון פארק, השיגה מידלסבורו תוצאה מכובדת 1:1 בחוץ מול אברטון החזקה. כבר בדקה ה-8 הצליח גארי אוניל לקבוע 0:1 לבורו, אולם אייגביני יעקובו המצויין השווה לטופי בדקה ה-65.

צרפתית: ראן וניס מנצחות באותה תוצאה

שלושה משחקים נערכים היום (ראשון) במסגרת סיכום המחזור ה-14 בצרפת. ראן השיגה ניצחון ביתי 1:2 מול מונאקו וגם ניס שמרה על הביתיות בניצחון מול נאנט.

ראן השיגה ניצחון ביתי מרשים 1:2 על מונאקו (90 דקות לגוסו גוסו), כאשר מוסה סו (43) כבש את הראשון בדקה ה-43. במחצית השנייה ג'ימי בריאנד (53) תרם את השני. קופרה (72) רק צימק בפנדל לזכות מונאקו. 

במשחק נוסף גברה ניס 1:2 על נאנט. נדאו (8) כבש ראשון לנאנט. היתרון החזיק 12 דקות, עד שבאמוגו (20) השווה ו-10 דקות לסיום כבש מולונגוי (80) את שער הניצחון. 

במשחק המרכזי השיגה האלופה הניצחית ליון ניצחון ביתי 1:2 מול בורדו. 6 דקות חלומיות של ליון במחצית הראשונה, משערים של בנזמה (33) וקים קלסטרום (39) העירו את הקהל המקומי. במחצית השנייה בורדו חזרה מאוחר מדי, כאשר קאבנג'י (81) ניסה לצמק.

גרמניה: ניצחון משכנע לברמן

ורדר ברמן השיגה ניצחון ביתי מרשים 1:3 מול פ.צ קלן והתכוננה לקראת המשחק מול פאמגוסטה, שיערך בקפריסין.

מחצית ראשונה מצויינת, כאשר דייגו כבש את השער הראשון בדקה ה-15. נאלדו הוסיף שער בתוך תוספת הזמן לירוקים. במחצית השנייה נובאקוביץ' צימק את התוצאה ל-1:2, אולם בדקה ה-55 אלמיידה סגר את התוצאה לברמן.

תמונות: רויטרס.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק