צפון קרוליינה אלופת המכללות

לעיני 73 אלף צופים בדטרויט ומיליונים ברחבי העולם, גברה מכללת צפון קרוליינה על מישיגן סטייט 72:89 וסגרה אליפות מרשימה במיוחד שהתאפיינה בתצוגות תכלית שלא זכורה שנים רבות

יום שלישי 07 אפריל 2009
מערכת TDLESPORT
איצטדיון הפוטבול של דטרויט התקבצו הלۙלה (שני) כ-73 אלף צופים, מייקל ג'ורדן ומג'יק ג'ונסון, ראו את הקבוצה "הבייתית", של מכללת מישיגן סטייט, נכנעת לעליונות הבלתי מעורערת של צפון קרוליינה. אחרי שלא התקשתה באף אחד מהמשחקים שהובילו לגמר, קרוליינה עשתה לעצמה חיים קלים גם בגמר. אליפות מס' 3 למכללת צפון קרוליינה.

"האורחים" קלעו לא פחות מ-55 נקודות במחצית הראשונה, שיא מכללות במשחק גבר, וכשמישיגן סטייט העונה סופגת כמות כזו של נקודות במשחק שלם, נראה היה שהגמר הזה הולך לכיוון אחד בלבד, כמעט מן הפתיחה, בה קרוליינה רצה̠ל-34:11.
טיי לאוסן קלע 21 ושבר שיא של 8 חטיפות בגמר, טיילר הנסברו חלף על פני אוסקר רߕברטסון האגדי, כשקלע 18 נקודות במשחקו האחרון בליגת המכללות, ורשם את שמו כקלע המוביל בהיסטוריית המכללה.חניכיו המיואשים̠של טום איזו נראו שבורים בסיום המשחק ובטקס ההנפה. גוראן סטאן קלע 17 לספרטנס וקאלין לוקאס הוסיף 14 שלא הספיקו וסתמו את פיות כל המישיגנרים ביציעי המגרש.


תמונות: Gettyimages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8