טפירו עם הבאזר

בני השרון הוליכה בבטחה לאורך כל המשחק מול עירוני נהריה, אך שמטה את היתרון בסיום וסל של מאיר טפירו עם הבאזר העניק לה ניצחון שני ברציפות בעידן בית הלחמי

יום שני 17 נובמבר 2008
מערכת TELESPORT

עירוני נהריה נכנעה הערב (שני) לבני השרון בביתה 67:65, במשחק אשר נעל את המחזור הרביעי בליגת העל. חניכיו של יעקב ג'ינו רשמו בכך את הפסדם השלישי ברציפות והסתבכו בתחתית. בני השרון ממשיכה להוכיח שחילופי המאמנים היה זעזוע חיובי לקבוצה, שהשיגה היום ניצחון שני ברציפות עם אריאל בית הלחמי על הקווים.

מהלך המשחק:

עירוני נהריה פתחה בחמישייה עם: גרג ברונר, ארון מגי, רון לואיס, רביב לימונד ויוגב אוחיון. בני השרון עלתה עם: קוקי בלצ'ר, מאיר טפירו, ארז כץ, עוסמאן סיסה ואוגונה אוניקווה.

קוקי בלצ'ר העלה את בני השרון על לוח התוצאות, אך המארחת פתחה בלחץ על כל המגרש ובתום ריצת 0:9 עלתה ל- 2:9, עם חמש נקודות של ארון מגי. סיסה ובלצ'ר הצליחו לצמק ל- 7:11, אבל שלשה של רון לואיס ונקודות של רוברט רות'ברט השיבו לנהריה את מרווח הביטחון. אחוזי הקליעה הדלים התבטאו בתוצאת הרבע הראשון הנמוכה- 9:16 לעירוני נהריה.

את הרבע השני פתחו חניכיו של בית הלחמי בסערה. ארז כץ ואורי יצחקי כפו שוויון 18:18 ויעקב ז'ינו מיהר לדרוש פסק זמן. עם כניסתו של ריצארד רובי, התנופה של בני השרון נמשכה, ומנגד, נהריה התקשתה לייצר נקודות מול ההגנה האיזורית של האורחת, שעלתה ליתרון 31:23. נהריה נעצרה על 12 נקודות בלבד ברבע השני, ובסיום המחצית הראשונה- 37:28 לבני השרון.

בלצ'ר ואוניקווה הגדילו את היתרון של האורחת ל- 43:30, 2 וחצי דקות בתוך הרבע השלישי. אוחיון הזין את חבריו באסיסטים והחזיק את נהריה במשחק, אבל בלצ'ר המשיך למנף את היכולת שלו לנקודות והעלה את קבוצתו ל- 46:32. רפיון קצר בהגנת האורחת אפשרה לנהריה לצמק ל- 50:45, בתום ריצת 0:11. בסיום הרבע השלישי- 53:46 לבני השרון.

בני השרון השכילה לשמור על יתרונה בפתיחת הרבע האחרון והמכריע, בזכות קוקי בלצ'ר היציב. אבל אזף מספר איבודי כדור של האורחת אפשרו לנהריה להגיע מרחק 6 נקודות בלבד, 57:51. 5 דקות לסיום המשחק, רביב לימונד התעורר, ועם 9 נקודות רצופות שלו הביא את נהריה לפתח הבאר- פיגור נקודה אחת בלבד. נהריה הצליחה לכפות שוויון, וסל של מאיר טפירו עם הבאזר קבע- 67:65 לבני השרון בסיום.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק